Torefjellsrennet

Kvam LSK.

18.03.12

Resultatliste per klasse

M 17-20 år 22km fri |  M 21-25 år 22km fri |  M 26-30 år 22km fri |  M 31-35 år 22km fri |  K 31-35 år 22km fri |  M 36-40 år 22km fri | 
K 36-40 år 22km fri |  M 41-45 år 22km fri |  M 46-50 år 22km fri |  K 46-50 år 22km fri |  M 51-55 år 22km fri |  M 56-60 år 22km fri | 
M 61-65 år 22km fri |  G 13-16 år 11km fri |  J 13-16 år 11km fri |  K 66-70 år 11km fri |  Trimklasse | 

Resultatliste M 17-20 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSNetland,Thomas Hålandsdal IL
Resultatliste M 21-25 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brurok,Øystein Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:54:36 + 00:00
Resultatliste M 26-30 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ølmheim,Ingebrikt Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:25:26 + 00:00
DNFBørve,Lars Olav NOTEAM
Resultatliste M 31-35 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Simmenes,Helge NOTEAM 1:30:03 + 00:00
2Espeland,Svein Olav NOTEAM 1:39:43 + 09:40
DNSSimmenes,Helge NOTEAM
Resultatliste K 31-35 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bystøl,Marit Tveite Eldar IL 1:43:05 + 00:00
Resultatliste M 36-40 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hopsnes,Rolf Fana IL 1:28:42 + 00:00
2Leiren,Ståle Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:32:11 + 03:29
3Rød,Ståle Hålandsdal IL 1:48:32 + 19:50
4Brunborg,Rune Samnanger IL 1:53:07 + 24:25
5Brattabø,Lars Olav NOTEAM 1:55:42 + 27:00
Resultatliste K 36-40 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Leiren,Anne Lise Mastervik NOTEAM 2:12:30 + 00:00
Resultatliste M 41-45 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jordal,Bjarte Fana IL 1:31:55 + 00:00
2Eide,Stig Atle Rolls-Royce Bergen 1:45:07 + 13:12
3Hjartnes,Vidar Hålandsdal IL 2:02:30 + 30:35
Resultatliste M 46-50 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Lars Bjørgum IL 1:30:55 + 00:00
2Sæle,Tor Vidar Uskedalen IL 1:42:31 + 11:36
3Braadlie,Dag Fana IL 1:49:45 + 18:50
4Halvorsen,Tom Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 2:01:21 + 30:26
Resultatliste K 46-50 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kveberg,Torild Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 2:15:10 + 00:00
Resultatliste M 51-55 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Baggetun,Alfred Høyang, IL 1:35:56 + 00:00
2Aksnes,Oddvin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:37:53 + 01:57
3Mehl,Åsmund Rosendal TL 1:42:50 + 06:54
4Langeland,Knut Nordhordaland skiklubb 1:49:56 + 14:00
5Giertsen,Johan Viking, TIF 2:10:07 + 34:11
6Myking,Arne Dag NOTEAM 2:20:02 + 44:06
Resultatliste M 56-60 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Platou,Henrik NOTEAM 2:08:06 + 00:00
Resultatliste M 61-65 år 22km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Simmenes,Harald Bergsdalen UL 1:37:18 + 00:00
2Bystøl,Arne Eldar IL 1:37:40 + 00:22
3Eide,Gunnar NOTEAM 1:51:48 + 14:30
Resultatliste G 13-16 år 11km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Arild Bjørgum IL 42:29 + 00:00
2Nes,Espen Fana IL 45:12 + 02:43
3Skjeldal,Kristian Bulken IL 46:41 + 04:12
4Kolltveit,Per Gunnar Brekke Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 47:11 + 04:42
5Guddal,Johannes Rosendal TL 49:29 + 07:00
6Hjartnes,Håvard Hålandsdal IL 51:19 + 08:50
7Braadlie,Markus Fana IL 51:31 + 09:02
8Opsanger,Vebjørn Kveberg Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 51:36 + 09:07
9Bauge,Henrik Rosendal TL 51:48 + 09:19
10Vik,Ådne Vare Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 51:54 + 09:25
11Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 53:25 + 10:56
12Storås-Fromreide,Erik Fana IL 54:52 + 12:23
13Brunborg,Herman Samnanger IL 55:08 + 12:39
14Sæle,Tord Uskedalen IL 56:44 + 14:15
15Tveiten,Kristoffer Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 57:09 + 14:40
16Standal Jensen,Sander August Viking, TIF 57:32 + 15:03
17Mjelde,Anders B. Osterøy IL 58:51 + 16:22
DNFReigstad,Sigurd Bråten Osterøy IL
Resultatliste J 13-16 år 11km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mo,Johanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 50:20 + 00:00
2Sande,Kristin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 51:24 + 01:04
3Bergtun,Malin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 53:35 + 03:15
4Hovland,Ingri Hålandsdal IL 53:55 + 03:35
5Bråtun,Kari Uskedalen IL 54:35 + 04:15
6Nordgård,Kjersti Eldar IL 59:17 + 08:57
7Guddal,Sara Rosendal TL 59:40 + 09:20
Resultatliste K 66-70 år 11km friReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pettersen,Erling Alfred Samnanger IL 54:39 + 00:00
Resultatliste TrimklasseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Aksnes,Laila Fasteland NOTEAM Fullført
Berge,Arne NOTEAM Fullført
Botnen,Trond NOTEAM Fullført
Brattabø,Jostein NOTEAM Fullført
Brattabø,Olaug NOTEAM Fullført
Børve,Hanna NOTEAM Fullført
Børve,Håkon NOTEAM Fullført
Børve,Isak NOTEAM Fullført
Dalatun,Magnar NOTEAM Fullført
Dalatun,Marita NOTEAM Fullført
Dalslåen,Snorre NOTEAM Fullført
Eidsheim,Asbjørn NOTEAM Fullført
Fosso,Frid NOTEAM Fullført
Fykse,Nils NOTEAM Fullført
Kvåle,Elise Aavik NOTEAM Fullført
Kvåle,Morten Aalvik NOTEAM Fullført
Lefdal,Frank NOTEAM Fullført
Lefdal,Trond NOTEAM Fullført
Lofthus,Arnstein NOTEAM Fullført
Lyngbø,Arvid NOTEAM Fullført
Mo,Geir NOTEAM Fullført
Mo,Harald NOTEAM Fullført
Neteland,Snorre NOTEAM Fullført
Nytveit,Sissel NOTEAM Fullført
Pedersen,Teodor NOTEAM Fullført
Pedersen,Tove NOTEAM Fullført
Rasmussen,Tom NOTEAM Fullført
Rasmussen,Tor Børve NOTEAM Fullført
Skjeldal,Guro NOTEAM Fullført
Skjeldal,Håvard NOTEAM Fullført
Solberg,Terje NOTEAM Fullført
Stana,Harald NOTEAM Fullført
Tjøstheim,Asle NOTEAM Fullført
Valland,Håkon NOTEAM Fullført
Øktner,Ann Katrin NOTEAM Fullført
Ølmheim,Ingemar NOTEAM Fullført

18.03.12 14:44:29 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Unregisted version