Torefjellsrennet

.

10.03.13

Resultatliste per klasse

M 17-20 år Fellesstart |  K 17-20 år Fellesstart |  M 21-25 år Fellesstart |  M 26-30 år Fellesstart |  K 26-30 år Fellesstart |  M 31-35 år Fellesstart | 
M 36-40 år Fellesstart |  M 41-45 år Fellesstart |  K 41-45 år Fellesstart |  M 46-50 år Fellesstart |  K 46-50 år Fellesstart |  M 51-55 år Fellesstart | 
M 56-60 år Fellesstart |  M 61-65 år Fellesstart |  G 13-16 år Fellesstart |  J13-16 år Fellesstart |  Trimklasse | 

Resultatliste M 17-20 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Færø,Magnus-Johan NTG-G/ Nordhordland SK 1:07:05 + 00:00
2Instanes,Daniel May Fana IL 1:09:52 + 02:47
3Aastvedt,Eirik Tvedt Osterøy IL / Vossalangrenn 1:10:08 + 03:03
4Skagseth,Olvar Hauso Viking, TIF 1:12:22 + 05:17
5Erlend,Skar Samnanger IL 1:35:53 + 28:48
Resultatliste K 17-20 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugland,Ingebjørg Uskedalen IL 1:21:04 + 00:00
Resultatliste M 21-25 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Drivenes,Erlend Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:01:00 + 00:00
2Dyrhovden,Joel Samnanger IL 1:02:28 + 01:28
3Blokkum,Iver Andreas IL Ternen 1:14:48 + 13:48
4Reigstad,Lars B. Osterøy IL 1:23:18 + 22:18
Resultatliste M 26-30 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stusdal,Bjørnar Nordhordland SK 1:06:59 + 00:00
2Færø,Jo Harald Nordhordland SK 1:12:59 + 06:00
3Søyland,Thor Andre FIT F. 1:18:50 + 11:51
4Johnsen,Joakim KIL 1:22:38 + 15:39
5Valestrand,Jørund Fana IL 1:30:08 + 23:09
DNFReiersen,Vegard
Resultatliste K 26-30 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Valland,Bjørg Marit KIL 1:18:59 + 00:00
Resultatliste M 31-35 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjerald,Jonny Vossevangen CK 1:07:01 + 00:00
2Simmenes,Helge NOTEAM 1:13:15 + 06:14
3Eidsheim,Gunnar Nordhordland SK 1:16:46 + 09:45
4Børve,Lars Olav Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:18:20 + 11:19
Resultatliste M 36-40 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Måge,Ove Strandebarm IL 1:12:09 + 00:00
2Brattabø,Lars Olav Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:16:10 + 04:01
3van der Werve,Erwin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:32:50 + 20:41
4Lefdal,Frank Fana IL 1:39:41 + 27:32
Resultatliste M 41-45 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Søyland,Anders Viking, TIF 1:10:42 + 00:00
2rød,ståle Hålandsdal IL 1:16:30 + 05:48
3Eek-Jensen,Carl Fredrik Statoil BIL 1:20:57 + 10:15
4Høygland,Rune IL Ternen 1:21:07 + 10:25
5Jensen,Tom Erik Varegg Fleridrett 1:24:50 + 14:08
6Lefdal,Trond Kjetil Fana IL 1:28:14 + 17:32
7Fiksen,Øyvind UBIL 1:30:32 + 19:50
8Halvorsen,Henrik Fana IL 1:31:06 + 20:24
9Rygh,Lars Jørgen Fana IL 1:34:53 + 24:11
10Busch,Christian Fana IL 1:38:34 + 27:52
11sætre,vidar Nordhordland SK 1:42:56 + 32:14
12Skar,Roger Samnanger IL 1:49:10 + 38:28
13Mo,Geir Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:49:48 + 39:06
DNFBørve,Kristian NOTEAM
Resultatliste K 41-45 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Liland,Hanne Viking, TIF 1:30:43 + 00:00
2Bru,Annett Osterøy IL 1:45:29 + 14:46
3Fosså,Tove Hjartnes Hålandsdal IL 1:52:25 + 21:42
Resultatliste M 46-50 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Eikanger,Tom Statoil BIL 1:15:47 + 00:00
2Brekke,Dag Gunnar Voss IL 1:20:11 + 04:24
3Torgersen,Rune Fana IL 1:21:59 + 06:12
4Dalatun,Magnar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:29:37 + 13:50
DNSJordal,Bjarte Fana IL
DNSSæle,Tor Vidar Uskedalen IL
DNSGrove,Knut Varegg Fleridrett
DNSHansen,Kåre Varegg Fleridrett
Resultatliste K 46-50 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kveberg,Torild Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:40:06 + 00:00
2Vik,Karin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:40:08 + 00:02
Resultatliste M 51-55 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Baggetun,Alfred Høyang, IL 1:15:58 + 00:00
2Vonen,Brynjulf Varegg Fleridrett 1:20:13 + 04:15
3Opsanger,Einar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:30:34 + 14:36
4Øyehaug,Ogne Ørsta IL 1:33:50 + 17:52
5Myking,Arne Dag DNB BIL 1:34:33 + 18:35
6Skagseth,Øystein Viking, TIF 1:38:24 + 22:26
DNSMartinsen,Ole Jacob Fana IL
Resultatliste M 56-60 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tysseland,Vigleik Samnanger IL 1:13:07 + 00:00
2Færø,Einar Nordhordland SK 1:13:21 + 00:14
3Tveit,Odd Atle 1:19:04 + 05:57
4Blokkum,Iver IL Ternen 1:19:18 + 06:11
5Tveiten,Ivar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:20:23 + 07:16
Resultatliste M 61-65 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vikingstad,Einar Bertrand Avaldsnes IL 1:11:24 + 00:00
2Simmenes,Harald Bergsdalen UL 1:15:10 + 03:46
3Eide,Gunnar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:29:38 + 18:14
4Pedersen,Gunnar H. Viking, TIF 1:48:40 + 37:16
Resultatliste G 13-16 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hestnes,Henrik Austgulen Osterøy IL 36:30 + 00:00
2Bauge,Henrik Rosendal TL 36:58 + 00:28
3Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 38:07 + 01:37
4Steinnes,Martin Fana IL 38:37 + 02:07
5Hestnes,Magnus Austgulen Osterøy IL 38:50 + 02:20
6Reigstad,Håkon B Osterøy IL 39:01 + 02:31
7Opsanger,Vebjørn Kveberg Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 39:06 + 02:36
8Jårvik,Stian Sauda IL 39:53 + 03:23
9Vonen,Magnus Varegg Fleridrett 39:54 + 03:24
10Børresen,Embrik Hålandsdal IL 40:12 + 03:42
11Djuve,Håvard Sauda IL 43:00 + 06:30
12Mjelde,Andres B Osterøy IL 43:03 + 06:33
13Haugland,Johannes Uskedalen IL 44:35 + 08:05
14Tveiten,Kristoffer Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 44:58 + 08:28
15Leigland Njaa,Ingmar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 46:42 + 10:12
16Mostad,Erling Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 47:41 + 11:11
17Lefdal,Jonas Fana IL 48:21 + 11:51
18Skar,Sindre Samnanger IL 49:05 + 12:35
19Grinde,Benjamin Osterøy IL 51:39 + 15:09
20Torgersen,Henrik Norstrand Fana IL 53:17 + 16:47
DNSSæle,Tord Uskedalen IL
DNSMehl,Åsmund Rosendal TL
Resultatliste J13-16 år FellesstartReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mo,Johanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 40:45 + 00:00
2Reigstad,Sigrid B Osterøy IL 43:21 + 02:36
3Bergtun,Malin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 43:26 + 02:41
4Guddal,Sara Rosendal TL 44:58 + 04:13
5Tysseland,Ingrid Samnanger IL 53:54 + 13:09
Resultatliste TrimklasseReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Aksnes,Laila Fasteland NOTEAM Fullført
Aksnes,Linda NOTEAM Fullført
Aksnes,Oddvin NOTEAM Fullført
Apold,Anne Berit NOTEAM Fullført
Bjørke,Agathe NOTEAM Fullført
Bolset,Bjørn NOTEAM Fullført
Botnen,Runar NOTEAM Fullført
Botnen,Åslaug NOTEAM Fullført
Brattabø,Eirik NOTEAM Fullført
Brattabø,Ingrid NOTEAM Fullført
Brattabø,Jostein NOTEAM Fullført
Brattabø,Kjersti NOTEAM Fullført
Brattabø,Kristin NOTEAM Fullført
Brattabø,Sondre NOTEAM Fullført
Børve,Håkon NOTEAM Fullført
Børve,Johannes NOTEAM Fullført
Djuve,Øystein NOTEAM Fullført
Eikanger,Johan NOTEAM Fullført
Fiksen,Jarand NOTEAM Fullført
Flem,Andrea NOTEAM Fullført
Flem,Håkon NOTEAM Fullført
Flem,Kristian NOTEAM Fullført
Flem,Torjer NOTEAM Fullført
Flotve,Anna NOTEAM Fullført
Flotve,Sigrid NOTEAM Fullført
Flotve,Tone NOTEAM Fullført
Fosso,Frid Laupsa NOTEAM Fullført
Fykse,Øystein NOTEAM Fullført
Gundersen,Jostein NOTEAM Fullført
Hansen,Ingrid Risnes NOTEAM Fullført
Haugland,Lars NOTEAM Fullført
Hestnes,Kari NOTEAM Fullført
Hestnes,Rune NOTEAM Fullført
Hjartnes,Eli NOTEAM Fullført
Jervell,Sverre NOTEAM Fullført
Johannesen,Gro NOTEAM Fullført
Juvik,Scott NOTEAM Fullført
Kjosås,Reidun NOTEAM Fullført
Kjosås,Ådne NOTEAM Fullført
Kolltveit,Jon Morten NOTEAM Fullført
Kvåle,Helge NOTEAM Fullført
Kvåle,Morten Aalvik NOTEAM Fullført
Linga,Eivor NOTEAM Fullført
Linga,Harald NOTEAM Fullført
Lofthus,Arnstein NOTEAM Fullført
Lyngbø,Arvid NOTEAM Fullført
Mathiassen,Thomas NOTEAM Fullført
Milde,Erlend NOTEAM Fullført
Mjelde,Marit NOTEAM Fullført
Mo,Hallstein NOTEAM Fullført
Mo,Lars Arne NOTEAM Fullført
Mostad,Kari NOTEAM Fullført
Mælen,Gaute Øymo NOTEAM Fullført
Njå,Helene Leigland NOTEAM Fullført
Njå,Sigmund Leigland NOTEAM Fullført
Norheim,Annlaug Mo NOTEAM Fullført
Norheim,Ivar NOTEAM Fullført
Norheim,Olina NOTEAM Fullført
Norheim,Stig NOTEAM Fullført
Pedersen,Tobias Græsdal NOTEAM Fullført
Pedersen,Tove NOTEAM Fullført
Rasmussen,Kjetil NOTEAM Fullført
Rasmussen,Olai NOTEAM Fullført
Rasmussen,Tom NOTEAM Fullført
Rasmussen,Tor Børve NOTEAM Fullført
Remeijer,Gert NOTEAM Fullført
Sande,Kristin NOTEAM Fullført
Sande,Lena NOTEAM Fullført
Sandven,Britt Vik NOTEAM Fullført
Sandven,Ove NOTEAM Fullført
Solberg,Terje NOTEAM Fullført
Stakseng,Monika NOTEAM Fullført
Stakseng,Torbjørn NOTEAM Fullført
Stakseng,Trude NOTEAM Fullført
Stana,Harald NOTEAM Fullført
Sætre,Thomas NOTEAM Fullført
Tvedt,Linda NOTEAM Fullført
Tverberg,Torill NOTEAM Fullført
Vik,Sigmund NOTEAM Fullført
Øktner,Ann Katrin NOTEAM Fullført
Ørjansen,Heidi NOTEAM Fullført
Øymo,Gunn Hilde NOTEAM Fullført

10.03.13 14:04:38 eTiming versjon 3.0 Emit as

Lisensen tilhører: Unregisted version