Serierenn Langrenn 2017

Kvam Langrenn og Skiskyttarklu. Sjusete skisenter

Resultatliste per klasse

Felles 4 år 1km  |  Felles 5 år 1km  |  Felles 6 år 1km  |  Fellers 7 år 1km  |  G 8 år 1km  | 
J 8 år 1km  |  G 9 år 1km  |  J 9 år 1km  |  G 10 år km1  |  J 10 år 1km  | 
Open klasse 2km fri  |  Menn Mosjon 5km fri  |  Kvinner Mosjon 5km fri  |  G 11 år 2km  |  J 11 år 2km  | 
G 12 år 2km  |  J 12 år 2km  |  G 13 år 3km  |  J 13 år 3km  |  G 14 år 3km  | 
J 14 år 3km  |  G 15 år 5km  |  G 16 år 5km  |  J 16 år 5km  |  Kvinner senior 5km  | 
Menn senior 5km  | 

Resultatliste Felles 4 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Laupsa,Inga NOTEAM Fullført 0
Lunestad,Silje F. NOTEAM Fullført 0
Skeie,Torje Eide NOTEAM Fullført 0
Ålvik,Aodne NOTEAM Fullført 0
Resultatliste Felles 5 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Berge Eide,Stina NOTEAM Fullført 0
Gjerdevik,Oline NOTEAM Fullført 0
Linga,Maja NOTEAM Fullført 0
Mo,Runa NOTEAM Fullført 0
Måkestad,Jørgen NOTEAM Fullført 0
Aalvik,Hanna NOTEAM Fullført 0
Resultatliste Felles 6 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Fykse,Sanne Årrestad NOTEAM Fullført 0
Laupsa,Anna Tomina NOTEAM Fullført 0
Laupsa,Sander Høganes NOTEAM Fullført 0
Linga Fagervik,Liva Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Lothe,Mathew NOTEAM Fullført 0
Mo,Synneva Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Rosseland,Brynjar NOTEAM Fullført 0
Seljebotn,Helena Mo NOTEAM Fullført 0
Voster,Emil NOTEAM Fullført 0
Resultatliste Fellers 7 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Aksnes,Silja Bakke NOTEAM Fullført 0
Brattabø,Kristin NOTEAM Fullført 0
Eide,Ådne Berge NOTEAM Fullført 0
Huse,Ylva Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Lothe,Jessica NOTEAM Fullført 0
Måkestad,Ronja NOTEAM Fullført 0
Sandven,Anne Karine Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Skår,Tuva Gauteplass Nordhordaland Skiklubb Fullført 0
Resultatliste G 8 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Botnen,Viljar NOTEAM Fullført 0
Haukås,Julian NOTEAM Fullført 0
Lunestad,Sondre Fagerheim NOTEAM Fullført 0
Norheim,Daniel Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Norheim,Håkon Fullført 0
Rykkje,Hans NOTEAM Fullført 0
Utskot,Lukas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Voster,Viljar NOTEAM Fullført 0
Aarekol,Jakob NOTEAM Fullført 0
Resultatliste J 8 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Bystøl Børve,Tuva NOTEAM Fullført 0
Eide Skeie,Vilde NOTEAM Fullført 0
Eikrem,Anna Sofie NOTEAM Fullført 0
Fykse,Lerke Årrestad NOTEAM Fullført 0
Gjerdevik,Jenny NOTEAM Fullført 0
Hovdane,Linde NOTEAM Fullført 0
Mo,Sanne NOTEAM Fullført 0
Måge,Amalie Svåsand Strandebarm IL Fullført 0
Spilde,Milla Larsen NOTEAM Fullført 0
Aalvik,Åsa NOTEAM Fullført 0
Resultatliste G 9 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Brattabø,Eirik NOTEAM Fullført 0
Huse,Askil Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Høen Mo,Eskil NOTEAM Fullført 0
Laupsa,Gard NOTEAM Fullført 0
Mo,Torje Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført 0
Rosseland,Viljar Moe NOTEAM Fullført 0
Seljebotn,Henrik Mo NOTEAM Fullført 0
Soldal,Olve NOTEAM Fullført 0
Resultatliste J 9 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Aksnes,Lone Bakke NOTEAM Fullført 0
Mastervik,Anna Emilie Leiren Osterøy IL Fullført 0
Resultatliste G 10 år km1 Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Botnen,Isak Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 10:45 0
Gravdal,Frede Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:36 0
Gule,Sverre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:49 0
Kjosås,Ådne Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:22 0
Kolle,Håvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:25 0
Kolle,Sindre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:09 0
Nyland,Ove Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:12 0
Straumstein,Markus Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:16 0
Vik,Øyvind Huse Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:54 0
Resultatliste J 10 år 1km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Brattabø,Kjersti NOTEAM 07:43 0
Resultatliste Open klasse 2km fri Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Børve,Åse Bystøl Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:11 0
Rasmussen,Tom Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:47 0
Tveit,Jan Tore Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:32 0
Utskot,Gerir Morten Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:41 0
Resultatliste Menn Mosjon 5km fri Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Botnen,Odd Arne Osterøy IL 18:32 0
Mastervik,Mats Osterøy IL 19:56 0
Resultatliste Kvinner Mosjon 5km fri Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
Børve,Sissel Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 21:48 0
Resultatliste G 11 år 2km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Mo,Asgaut Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:09 + 00:00 10
2Tveit,Jarand Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:20 + 00:11 8
3Ølmheim,Jonas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:54 + 00:45 7
4Øvsthust,Jonas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:31 + 03:22 6
Resultatliste J 11 år 2km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Mo,Hedda NOTEAM 06:38 + 00:00 10
2Almeland,Andrea Sørheim Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:38 + 02:00 8
3Mastervik,Kristina Marie Leiren Osterøy IL 09:26 + 02:48 7
Resultatliste G 12 år 2km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Brattabø,Sondre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:00 + 00:00 10
2Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:10 + 00:10 8
3Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:25 + 00:25 7
4Lundervik,Kasper SNilsveit Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:14 + 03:14 6
Resultatliste J 12 år 2km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Utskot,Malene Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:34 + 00:00 10
2Mælen,Thea Øymo Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:42 + 00:08 8
3Soldal,Tuva Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:17 + 04:43 7
Resultatliste G 13 år 3km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Måge,Sondre Svåsand Strandebarm IL 15:44 + 00:00 10
Resultatliste J 13 år 3km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Mo,Marta Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:42 + 00:00 10
2Rasmussen,Mari Børve Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:34 + 00:52 8
Resultatliste G 14 år 3km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Njaa,Sigmund Leigland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:38 + 00:00 10
2Tveit,Jone Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:53 + 01:15 8
3Hauger,Jonas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:04 + 01:26 7
4Mastervik,Torstein Olai Leiren Osterøy IL 15:19 + 03:41 6
Resultatliste J 14 år 3km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Brattabø,Ingvild NOTEAM 11:22 + 00:00 10
2Kvåle,Ingvild Lilletveit Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:33 + 01:11 8
3Aalvik,Vilde Lunde Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 14:20 + 02:58 7
Resultatliste G 15 år 5km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Pedersen,Tobias Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:33 + 00:00 10
Resultatliste G 16 år 5km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Rasmussen,Tor Børve Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:40 + 00:00 10
2Leiren,Endre Berg Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 18:36 + 01:56 8
Resultatliste J 16 år 5km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Børve,Hanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:37 + 00:00 10
Resultatliste Kvinner senior 5km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Kveberg,Torild Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 19:47 + 00:00 10
Resultatliste Menn senior 5km Return
Plass Navn Klubb                 TidPoeng
1Måge,Ove Strandebarm IL 14:27 + 00:00 10
2Njaa,Knut Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:18 + 02:51 8
3Brattabø,Lars Olav Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:27 + 03:00 7
4Opsanger,Einar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:52 + 03:25 6
5Ølmheim,Øystein Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 18:00 + 03:33 5
6Kolltveit,Per Gunnar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 18:37 + 04:10 4
7Mo,Terje Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 19:55 + 05:28 3
8Børve,Geir Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 20:05 + 05:38 2
9Kreken,Olav Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 24:41 + 10:14 1

20.03.17 19:42:23 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb