Gla'Laks Cup3 Normal

kvam lsk. gla laks

13.01.18

Startliste per klasse

G10 Nybeg og yngre| J10 Nybeg og yngre| J13-16 Nybeg| G11| G12|
J11| J12| G13| G14| J13| J14|
G15| G16| J15| J16| K17| K18|
K19| M19|

Startliste G10 Nybeg og yngreReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
103Lygre,Fredrik Hålandsdal IL 13:01:30
104Voster,Vinjar Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:02:00
105Kvelvane,Abel Tronerud Voss Skiskytterlag 13:02:30
106Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:03:00
107Vethe,Kristian Voss Skiskytterlag 13:03:30
108Seljebotn,Henrik Mo Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:04:00
109Pedersen-Johansen,Mikael Hålandsdal IL 13:04:30
110Espeland,Håvard Vik IL 13:05:00
111Mo,Eskil Høen Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:05:30
112Tveite,Håvard Knapstad Eldar IL 13:06:00
113Femsteinevik,Gitle Hålandsdal IL 13:06:30
114Mo,Torje Laupsa Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:07:00
115Gjøn Nielsen,Oliver Hålandsdal IL 13:07:30
116Rykkje,Hans Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:08:00
117Bruland,Ole Hålandsdal IL 13:08:30
118Botnen,Viljar Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:09:00
119Eikeland,Elias Hålandsdal IL 13:09:30
120Lee,Lars Odda IL 13:10:00
121Vik,Marius Tennebekk Voss Skiskytterlag 13:10:30
122Damsgaard,Daniel Odda IL 13:11:00
Startliste J10 Nybeg og yngreReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
125Halvorsen,Ingeborg Henanger Hålandsdal IL 13:12:30
126Næss,Julie Hålandsdal IL 13:13:00
127Olsnes,Oda Steffensen Voss Skiskytterlag 13:13:30
128Garverhaugen,Symra Emilia Fana IL 13:14:00
129Gjøen,Mathilde Eikeland Hålandsdal IL 13:14:30
130Skagen,Celine Fosse Vik IL 13:15:00
131Græe,Hedda Skjerveggen Voss Skiskytterlag 13:15:30
132Eide,Leah Øygard Hålandsdal IL 13:16:00
133Skår,Matilde Bakke Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:16:30
134Næss,Lea Hålandsdal IL 13:17:00
Startliste J13-16 NybegReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
135Bauge,Hedda Vårdal Odda IL 13:17:30
Startliste G11Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
146Totland,Jermund Ure Eldar IL 13:23:00
147Aadland,Henrik Nesheim Hålandsdal IL 13:23:30
148Botnen,Isak Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:24:00
149Søreng,Mathias Gravelsæter Fana IL 13:24:30
150Istad,Styrk Himle Voss Skiskytterlag 13:25:00
151Rød,Alexander Åsvang Hålandsdal IL 13:25:30
152Hildonen-Teigland,Eigil Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:26:00
153Gravdal,Frede Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:26:30
Startliste G12Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
156Pedersen-Johansen,Markus Hålandsdal IL 13:28:00
157Årevik,Robin Holen Vik IL 13:28:30
158Aarseth,Andreas Hålandsdal IL 13:29:00
159Vik,Sander Tennebekk Voss Skiskytterlag 13:29:30
160Mo,Asgaut Laupsa Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:30:00
161Rinde,Jon Bjarte Vik IL/ Team Glalaks 13:30:30
162Fosse Vaksdal,Kristian Voss Skiskytterlag 13:31:00
Startliste J11Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
165Eide,Hilda Viskjer Odda IL 13:32:30
166Lyngsgård,Leah Voss Skiskytterlag 13:33:00
167Aase,Andrea Heimdal Vik IL 13:33:30
168Skjelbreid Gjelland,Ingri Hålandsdal IL 13:34:00
Startliste J12Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
179Skagen,Madelen Fosse Vik IL 13:39:30
180Kvelvane,Julie Tronerud Voss Skiskytterlag 13:40:00
181Garverhaugen,Juni Iselin Fana IL 13:40:30
182Jordal,Ida Flatabø Odda IL 13:41:00
183Indrehus,Ingeborg Vik IL 13:41:30 3927092
184Mo,Hedda Høen Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:42:00
185Hegg,Sara-Sofie Africa Vik IL 13:42:30 3575347
Startliste G13Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
188Lee,Anders Odda IL 13:44:00
189Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:44:30
190Andreassen,Marcus Lernes Hålandsdal IL 13:45:00 3912888
191Hildonen-Teigland,Øyvind Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:45:30
192Gudbrandstuen,Eirik Eldar IL 13:46:00 3915634
193Søreng,Sander Gravelsæter Fana IL 13:46:30
Startliste G14Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
196Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 13:48:00
197Græe,Johannes Skjerveggen Voss Skiskytterlag 13:48:30 3825171
198Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 13:49:00 3818580
199Holen,Mathias Vik IL 13:49:30
200Aarseth,Thomas Hålandsdal IL 13:50:00 3806940
201Lyngsgård,Loke Aleksander Voss Skiskytterlag 13:50:30 3801529
Startliste J13Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
212Årevik,Nathalie Holen Vik IL 13:56:00 3333721
213Tveite,Kristin Knapstad Eldar IL 13:56:30 3846987
Startliste J14Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
216Gjelland,Kristi Skjelbreid Hålandsdal IL 13:58:00 3809712
217Totland,Tiril Ure Eldar IL 13:58:30 3817285
218Halvorsen,Stine Henanger Hålandsdal IL 13:59:00 3862448
219Espeland,Elida Vik IL 13:59:30
220Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 14:00:00 3672151
221Harbakk,Rebekka Midlang Vik IL 14:00:30 3910635
222Gjøen,Solveig Eikeland Hålandsdal IL 14:01:00
Startliste G15Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
225Eide,Lars Viskjer Odda IL 14:02:30
226Tvedt Rustand,Sondre Fana IL 14:03:00 3705100
227Vaksdal,Bjørnar Fosse Voss Skiskytterlag 14:03:30 3650389
228Opedal,Haldor Odda IL 14:04:00
Startliste G16Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
231Vethe,Thomas Voss Skiskytterlag 14:05:30 3733292
232Hegg,Jens-Henrik Vik IL 14:06:00 3574654
233Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 14:06:30 3666781
234Halvorsen,Øyvind Henanger Hålandsdal IL 14:07:00 3862232
235Jordal,Tore Flatabø Odda IL 14:07:30
236Hjartnes,Eirik Hålandsdal IL 14:08:00 3728300
237Finden,Erling Vik IL 14:08:30 3611357
Startliste J15Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
248Carlsen,Hedda Fana IL 14:14:00 3713666
Startliste J16Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
250Tistel,Maria Bertine Sleire Vik IL 14:15:00 3646783
251Stein,Selma Barmen Fana IL 14:15:30 3620929
252Kåsa,Hedda Singelstad Hålandsdal IL 14:16:00 3657228
253Midlang Harbakk,Victoria Vik IL 14:16:30 3696762
254Hansen,Ingrid Hålandsdal IL 14:17:00
255Aase,Kristine Heimdal Vik IL 14:17:30 3600988
Startliste K17Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
257Børve,Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ NTG-G 14:18:30 3582996
258Vaksdal,Mari Fosse Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 14:19:00 3892825
259Rød,Maria Haugse Hålandsdal IL/ Team Glalaks 14:19:30 3574738
Startliste K18Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
260Vethe,Lena Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 14:20:00 3674488
261Tufteland,Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Glalaks 14:20:30 3610029
262Aarseth,Katarina Hålandsdal IL/ Team Glalaks 14:21:00 3513744
Startliste K19Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
263Angell,Tori Odda IL/ Team Glalaks 14:21:30 3572898
264Fosse,Hilde Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 14:22:00 3401114
Startliste M19Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
266Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ NTG-G 14:23:00 3412111

12.01.18 19:10:02 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb