Gla'Laks Cup4 Sprint

kvam lsk. Gla laks

14.01.18

Startliste per klasse

G10 Nybeg og yngre| J10 Nybeg og yngre| J13-16 Nybeg| G11| G12|
J11| J12| G13| G14| J13| J14|
G15| G16| J15| J16| K17| K18|
M17| M18| M19| M20-21| M Senior|

Startliste G10 Nybeg og yngreReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
3Gjøn Nielsen,Oliver Hålandsdal IL 12:01:30
4Lee,Lars Odda IL 12:02:00
5Gjerald,Emil Blikberg Eldar IL 12:02:30
6Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:03:00
7Nordgård,David Eldar IL 12:03:30
8Botnen,Viljar Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:04:00
9Mo,Torje Laupsa Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:04:30
10Femsteinevik,Gitle Hålandsdal IL 12:05:00
11Mo,Eskil Høen Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:05:30
12Bruland,Ole Hålandsdal IL 12:06:00
13Espeland,Håvard Vik IL 12:06:30
14Eikeland,Elias Hålandsdal IL 12:07:00
15Nummedal,Even Eldar IL 12:07:30
16Lygre,Fredrik Hålandsdal IL 12:08:00
17Rykkje,Hans Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:08:30
18Nummedal,Jarand Grindeland Eldar IL 12:09:00
19Vik,Marius Tennebekk Voss Skiskytterlag 12:09:30
20Tveite,Håvard Knapstad Eldar IL 12:10:00
21Pedersen-Johansen,Mikael Hålandsdal IL 12:10:30
22Kvelvane,Abel Tronerud Voss Skiskytterlag 12:11:00
23Seljebotn,Henrik Mo Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:11:30
24Hove,Martin Evensen Vik IL 12:12:00 7885794
Startliste J10 Nybeg og yngreReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
27Gjøen,Mathilde Eikeland Hålandsdal IL 12:13:30
28Næss,Julie Hålandsdal IL 12:14:00
29Græe,Hedda Skjerveggen Voss Skiskytterlag 12:14:30
30Halvorsen,Ingeborg Henanger Hålandsdal IL 12:15:00
31Eide,Leah Øygard Hålandsdal IL 12:15:30
32Skagen,Celine Fosse Vik IL 12:16:00
33Næss,Lea Hålandsdal IL 12:16:30
Startliste J13-16 NybegReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
34Bauge,Hedda Vårdal Odda IL 12:17:00
Startliste G11Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
45Søreng,Mathias Gravelsæter Fana IL 12:22:30
46Rød,Alexander Åsvang Hålandsdal IL 12:23:00
47Gudbrandstuen,Vegar Eldar IL 12:23:30
48Gravdal,Frede Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:24:00
49Totland,Jermund Ure Eldar IL 12:24:30
50Aadland,Henrik Nesheim Hålandsdal IL 12:25:00
51Botnen,Isak Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:25:30
52Hildonen-Teigland,Eigil Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:26:00
Startliste G12Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
55Rinde,Jon Bjarte Vik IL/ Team Glalaks 12:27:30
56Vik,Sander Tennebekk Voss Skiskytterlag 12:28:00
57Gilbakken,Anders Eldar IL 12:28:30 3831864
58Aarseth,Andreas Hålandsdal IL 12:29:00
59Årevik,Robin Holen Vik IL 12:29:30
60Mo,Asgaut Laupsa Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:30:00
61Nummedal,Vegard Grindeland Eldar IL 12:30:30 3846862
62Pedersen-Johansen,Markus Hålandsdal IL 12:31:00
63Fosse Vaksdal,Kristian Voss Skiskytterlag 12:31:30
Startliste J11Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
66Aase,Andrea Heimdal Vik IL 12:33:00
67Eide,Hilda Viskjer Odda IL 12:33:30
68Lyngsgård,Leah Voss Skiskytterlag 12:34:00
69Skjelbreid Gjelland,Ingri Hålandsdal IL 12:34:30
Startliste J12Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
80Skagen,Madelen Fosse Vik IL 12:40:00
81Kvelvane,Julie Tronerud Voss Skiskytterlag 12:40:30
82Eide,Bjørg Marit Hålandsdal IL 12:41:00
83Nummedal,Mari Eldar IL 12:41:30 3909579
84Mo,Hedda Høen Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:42:00
85Indrehus,Ingeborg Vik IL 12:42:30 3927092
86Tveite,Frida Eldar IL 12:43:00 3908928
87Jordal,Ida Flatabø Odda IL 12:43:30
88Hegg,Sara-Sofie Africa Vik IL 12:44:00 3575347
Startliste G13Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
91Søreng,Sander Gravelsæter Fana IL 12:45:30
92Lee,Anders Odda IL 12:46:00
93Gjerald,Heine Blikberg Eldar IL 12:46:30 3920410
94Andreassen,Marcus Lernes Hålandsdal IL 12:47:00 3912888
95Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:47:30
96Hildonen-Teigland,Øyvind Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:48:00
97Gudbrandstuen,Eirik Eldar IL 12:48:30 3915634
Startliste G14Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
100Aarseth,Thomas Hålandsdal IL 12:50:00 3806940
101Græe,Johannes Skjerveggen Voss Skiskytterlag 12:50:30 3825171
102Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 12:51:00 3818580
103Lyngsgård,Loke Aleksander Voss Skiskytterlag 12:51:30 3801529
104Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 12:52:00
105Holen,Mathias Vik IL 12:52:30
Startliste J13Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
116Sleen,Isabell Anthun Eldar IL 12:58:00 3927886
117Årevik,Nathalie Holen Vik IL 12:58:30 3333721
118Tveite,Marte Eldar IL 12:59:00 3908753
119Tveite,Kristin Knapstad Eldar IL 12:59:30 3846987
120Anthun,Maya Helle Eldar IL 13:00:00 3927514
Startliste J14Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
123Halvorsen,Stine Henanger Hålandsdal IL 13:01:30 3862448
124Totland,Tiril Ure Eldar IL 13:02:00 3817285
125Harbakk,Rebekka Midlang Vik IL 13:02:30 3910635
126Gjøen,Solveig Eikeland Hålandsdal IL 13:03:00
127Gjelland,Kristi Skjelbreid Hålandsdal IL 13:03:30 3809712
128Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 13:04:00 3672151
129Espeland,Elida Vik IL 13:04:30
Startliste G15Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
132Opedal,Haldor Odda IL 13:06:00
133Vaksdal,Bjørnar Fosse Voss Skiskytterlag 13:06:30 3650389
134Tvedt Rustand,Sondre Fana IL 13:07:00 3705100
135Eide,Lars Viskjer Odda IL 13:07:30
Startliste G16Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
138Hjartnes,Eirik Hålandsdal IL 13:09:00 3728300
139Jordal,Tore Flatabø Odda IL 13:09:30
140Hegg,Jens-Henrik Vik IL 13:10:00 3574654
141Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 13:10:30 3666781
142Halvorsen,Øyvind Henanger Hålandsdal IL 13:11:00 3862232
143Finden,Erling Vik IL 13:11:30 3611357
Startliste J15Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
154Carlsen,Hedda Fana IL 13:17:00 3713666
Startliste J16Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
156Hansen,Ingrid Hålandsdal IL 13:18:00
157Tistel,Maria Bertine Sleire Vik IL 13:18:30 3646783
158Stein,Selma Barmen Fana IL 13:19:00 3620929
159Midlang Harbakk,Victoria Vik IL 13:19:30 3696762
160Kåsa,Hedda Singelstad Hålandsdal IL 13:20:00 3657228
161Aase,Kristine Heimdal Vik IL 13:20:30 3600988
Startliste K17Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
163Børve,Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ NTG-G 13:21:30 3582996
164Rød,Maria Haugse Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:22:00 3574738
165Vaksdal,Mari Fosse Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 13:22:30 3892825
Startliste K18Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
166Tufteland,Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Glalaks 13:23:00 3610029
167Stein,Lisa Barmen Fana IL 13:23:30 3503075
Startliste M17Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
169Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL 13:24:30 3669173
170Tvilde,Hans Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 13:25:00 3553799
Startliste M18Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
171Solvang,Erlend Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:25:30 3715273
172Bjørndal,Håvard Heie Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:26:00 3485927
Startliste M19Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
173Finden,Ragnar Vik IL/ Team Glalaks 13:26:30 3708765
174Rinde,Eirik Markus Vik IL/ Team Glalaks 13:27:00 3466323
175Børresen,Embrik Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:27:30 3412996
Startliste M20-21Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
176Selheim,Knut Lussand Voss Skiskytterlag 13:28:00
Startliste M SeniorReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
177Mørkve,Bjarte Eldar IL/ Team Glalaks 13:28:30 3024080
178Femsteinevik,Martin Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:29:00 3822053
179Fosse,Arild Voss Skiskytterlag 13:29:30 3824372
180Solvang,Bjarte Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:30:00 3696721

12.01.18 20:30:44 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb