Gla'Laks Cup3 Normal

kvam lsk. gla laks

13.01.18

Resultatliste per klasse

G10 Nybeg og yngre |  J10 Nybeg og yngre |  G11 |  G12 |  J11 | 
J12 |  G13 |  G14 |  J13 |  J14 | 
G15 |  G16 |  J15 |  J16 |  K17 | 
K18 |  K19 |  M19 | 

Resultatliste G10 Nybeg og yngreReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 11:46 (2-1)
Botnen,Viljar Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:48 (2-2)
Bruland,Ole Hålandsdal IL 10:05 (2-0)
Damsgaard,Daniel Odda IL 12:44 (0-3)
Eikeland,Elias Hålandsdal IL 11:21 (0-1)
Espeland,Håvard Vik IL 08:54 (0-0)
Femsteinevik,Gitle Hålandsdal IL 08:05 (0-0)
Gjøn Nielsen,Oliver Hålandsdal IL 17:35 (5-5)
Kvelvane,Abel Tronerud Voss Skiskytterlag 07:12 (0-0)
Lee,Lars Odda IL 09:22 (0-1)
Lygre,Fredrik Hålandsdal IL 11:18 (1-3)
Mo,Eskil Høen Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 07:57 (0-0)
Mo,Torje Laupsa Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 07:53 (0-0)
Pedersen-Johansen,Mikael Hålandsdal IL 10:21 (0-0)
Rykkje,Hans Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 11:38 (1-3)
Seljebotn,Henrik Mo Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 08:56 (0-0)
Tveite,Håvard Knapstad Eldar IL 16:20 (0-0)
Vethe,Kristian Voss Skiskytterlag 07:48 (0-0)
Vik,Marius Tennebekk Voss Skiskytterlag 08:47 (0-0)
Voster,Vinjar Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 09:54 (1-0)
Resultatliste J10 Nybeg og yngreReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Eide,Leah Øygard Hålandsdal IL 08:32 (0-0)
Garverhaugen,Symra Emilia Fana IL 09:51 (0-0)
Gjøen,Mathilde Eikeland Hålandsdal IL 10:31 (1-0)
Græe,Hedda Skjerveggen Voss Skiskytterlag 14:05 (2-4)
Halvorsen,Ingeborg Henanger Hålandsdal IL 14:47 (0-1)
Næss,Julie Hålandsdal IL 10:58 (1-0)
Næss,Lea Hålandsdal IL 11:50 (3-1)
Olsnes,Oda Steffensen Voss Skiskytterlag 15:52 (1-2)
Skagen,Celine Fosse Vik IL 10:00 (0-1)
Skår,Matilde Bakke Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:07 (0-1)
Resultatliste G11Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Istad,Styrk Himle Voss Skiskytterlag 14:32 + 00:00 (3-1)
2Rød,Alexander Åsvang Hålandsdal IL 14:42 + 00:10 (1-3)
3Søreng,Mathias Gravelsæter Fana IL 14:49 + 00:17 (5-2)
4Gravdal,Frede Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:26 + 00:54 (2-3)
5Totland,Jermund Ure Eldar IL 15:46 + 01:14 (4-2)
6Botnen,Isak Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 16:12 + 01:40 (1-1)
7Aadland,Henrik Nesheim Hålandsdal IL 17:02 + 02:30 (5-4)
8Hildonen-Teigland,Eigil Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 17:27 + 02:55 (1-3)
Resultatliste G12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mo,Asgaut Laupsa Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 11:21 + 00:00 (0-1)
2Aarseth,Andreas Hålandsdal IL 11:49 + 00:28 (1-2)
3Vik,Sander Tennebekk Voss Skiskytterlag 11:54 + 00:33 (1-3)
4Fosse Vaksdal,Kristian Voss Skiskytterlag 13:00 + 01:39 (1-2)
5Rinde,Jon Bjarte Vik IL/ Team Glalaks 13:12 + 01:51 (5-0)
6Pedersen-Johansen,Markus Hålandsdal IL 13:56 + 02:35 (1-2)
7Årevik,Robin Holen Vik IL 14:27 + 03:06 (1-3)
Resultatliste J11Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aase,Andrea Heimdal Vik IL 12:00 + 00:00 (1-1)
2Skjelbreid Gjelland,Ingri Hålandsdal IL 12:32 + 00:32 (2-2)
3Eide,Hilda Viskjer Odda IL 19:10 + 07:10 (4-4)
DNSLyngsgård,Leah Voss Skiskytterlag
Resultatliste J12Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegg,Sara-Sofie Africa Vik IL 12:19 + 00:00 (1-1)
2Mo,Hedda Høen Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 12:42 + 00:23 (0-0)
3Kvelvane,Julie Tronerud Voss Skiskytterlag 12:50 + 00:31 (1-1)
4Jordal,Ida Flatabø Odda IL 12:58 + 00:39 (1-1)
5Garverhaugen,Juni Iselin Fana IL 13:42 + 01:23 (2-2)
6Indrehus,Ingeborg Vik IL 13:46 + 01:27 (1-3)
7Skagen,Madelen Fosse Vik IL 15:08 + 02:49 (4-3)
Resultatliste G13Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 15:53 + 00:00 (1-2)
2Andreassen,Marcus Lernes Hålandsdal IL 16:19 + 00:26 (3-2)
3Lee,Anders Odda IL 16:44 + 00:51 (1-5)
4Søreng,Sander Gravelsæter Fana IL 17:49 + 01:56 (4-4)
5Gudbrandstuen,Eirik Eldar IL 18:05 + 02:12 (2-3)
6Hildonen-Teigland,Øyvind Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 21:16 + 05:23 (5-4)
Resultatliste G14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lyngsgård,Loke Aleksander Voss Skiskytterlag 13:02 + 00:00 (3-0)
2Græe,Johannes Skjerveggen Voss Skiskytterlag 13:47 + 00:45 (2-2)
3Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 13:50 + 00:48 (3-2)
4Holen,Mathias Vik IL 14:19 + 01:17 (2-1)
5Aarseth,Thomas Hålandsdal IL 17:34 + 04:32 (3-4)
6Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 18:51 + 05:49 (5-5)
Resultatliste J13Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tveite,Kristin Knapstad Eldar IL 18:34 + 00:00 (2-4)
DNSÅrevik,Nathalie Holen Vik IL
Resultatliste J14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 12:23 + 00:00 (1-0)
2Espeland,Elida Vik IL 13:54 + 01:31 (0-1)
3Gjelland,Kristi Skjelbreid Hålandsdal IL 14:24 + 02:01 (2-2)
4Gjøen,Solveig Eikeland Hålandsdal IL 15:53 + 03:30 (1-2)
5Totland,Tiril Ure Eldar IL 16:25 + 04:02 (2-2)
6Harbakk,Rebekka Midlang Vik IL 17:06 + 04:43 (3-3)
7Halvorsen,Stine Henanger Hålandsdal IL 17:25 + 05:02 (4-1)
8Bauge,Hedda Vårdal Odda IL 19:02 + 06:39 (2-3)
Resultatliste G15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vaksdal,Bjørnar Fosse Voss Skiskytterlag 23:10 + 00:00 (2-2)
2Opedal,Haldor Odda IL 25:07 + 01:57 (2-1)
3Eide,Lars Viskjer Odda IL 28:09 + 04:59 (3-4)
4Tvedt Rustand,Sondre Fana IL 31:01 + 07:51 (4-2)
Resultatliste G16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hjartnes,Eirik Hålandsdal IL 20:21 + 00:00 (1-1)
2Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn og Skiskyttarklu 21:08 + 00:47 (1-1)
3Hegg,Jens-Henrik Vik IL 21:37 + 01:16 (0-1)
4Finden,Erling Vik IL 21:51 + 01:30 (1-1)
5Vethe,Thomas Voss Skiskytterlag 22:06 + 01:45 (2-1)
6Halvorsen,Øyvind Henanger Hålandsdal IL 22:43 + 02:22 (3-1)
7Jordal,Tore Flatabø Odda IL 24:29 + 04:08 (3-0)
Resultatliste J15Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Carlsen,Hedda Fana IL 18:50 + 00:00 (2-2)
Resultatliste J16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kåsa,Hedda Singelstad Hålandsdal IL 16:56 + 00:00 (1-0)
2Stein,Selma Barmen Fana IL 18:26 + 01:30 (1-1)
3Tistel,Maria Bertine Sleire Vik IL 19:25 + 02:29 (0-1)
4Hansen,Ingrid Hålandsdal IL 19:40 + 02:44 (1-1)
5Aase,Kristine Heimdal Vik IL 20:38 + 03:42 (1-2)
6Midlang Harbakk,Victoria Vik IL 21:02 + 04:06 (2-1)
Resultatliste K17Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rød,Maria Haugse Hålandsdal IL/ Team Glalaks 30:14 + 00:00 (0-0-0-0)
2Vaksdal,Mari Fosse Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 34:34 + 04:20 (1-2-0-2)
3Børve,Hanna Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ NTG-G 34:57 + 04:43 (3-1-2-1)
Resultatliste K18Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vethe,Lena Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 35:17 + 00:00 (1-2-1-1)
2Aarseth,Katarina Hålandsdal IL/ Team Glalaks 36:02 + 00:45 (1-2-2-2)
3Tufteland,Eirin Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ Team Glalaks 40:36 + 05:19 (0-2-5-2)
Resultatliste K19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosse,Hilde Voss Skiskytterlag/ Team Glalaks 31:50 + 00:00 (3-2-0-1)
2Angell,Tori Odda IL/ Team Glalaks 32:21 + 00:31 (1-0-3-2)
3Bryn,Lillian Vik IL 35:26 + 03:36 (0-2-0-1)
Resultatliste M19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjøsæter,Sindre Kvam Langrenn og Skiskyttarklu/ NTG-G 41:26 + 00:00 (2-3-2-2)

13.01.18 16:37:44 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb