Kvammasprinten 2019

Kvam Langrenn og Skiskyttarklu.

26.01.19

Resultatliste per klasse

Menn senior  |  M 19/20 år  |  M 18 år  |  M 17 år  |  K 19/20 år  | 
K 18 år  |  K 17 år  |  G 16 år  |  G 15 år  |  J 16 år  | 
J 15 år  |  G 14 år  |  G 13 år  |  J 14 år  |  J 13 år  | 
G 12 år  |  J 12 år  |  G 11 år  |  J 11 år  |  G 10 år  | 
J 10 år  |  G 9 år  |  J 9 år  |  G 8 år  |  J 8 år  | 

Resultatliste Menn senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Drivenes,Erlend Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:34 + 00:00
Resultatliste M 19/20 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Akerlie,Tore Voss IL / Vossalangrenn 03:28 + 00:00
2Gjøstein,Stian Viljar, IL / Vossalangrenn 03:37 + 00:09
2Mjelde,Anders Brakvatne Osterøy IL 03:37 + 00:09
4Mønstre,Olav Sivertsen Fana IL 03:39 + 00:11
5Holberg,Edvard Fana IL 03:42 + 00:14
Resultatliste M 18 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjerping,Jonatan Gjerstad Osterøy IL 03:20 + 00:00
1Refsnes,Torjus NTG-G / Osterøy IL 03:20 + 00:00
3Mostraum,Elias NTG-G / Osterøy IL 03:22 + 00:02
4Røthe,Fredrik Galaaen Voss IL / Vossalangrenn 03:26 + 00:06
5Brekke,Jon Sterri Voss IL / Vossalangrenn 03:32 + 00:12
6Martinsen,Vetle Bustnes Fana IL 03:33 + 00:13
7Grahl-Madsen,Ola Fana IL 03:34 + 00:14
8Innset,Håvard MVS / Ulvik IL 03:37 + 00:17
8Vørøs,Jonas Engevik Stord IL (Allianseidrettslag) 03:37 + 00:17
10Runnane,Johan Krohn IL Korlevoll - Odda 03:39 + 00:19
Resultatliste M 17 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klette,Torjus Ørnar IL / Vossalangrenn 03:20 + 00:00
2Engevik,Simen Lilleås NTG-G / Stord IL (Allianseidrettslag) / Vossalangrenn 03:25 + 00:05
3Dukstad,Daniel Voss IL / Vossalangrenn 03:28 + 00:08
4Tveiten,Eskil Flisram Voss IL / Vossalangrenn 03:31 + 00:11
5Pedersen,Tobias Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:33 + 00:13
6Medhus,Bård Olav Steinsland HSG / Røldal IL 03:39 + 00:19
7Stranden,Anders Aalvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:44 + 00:24
8Vethe,Thomas Vargar IL / Vossalangrenn 03:47 + 00:27
9Gustafsson,Erik Fana IL 09:05 + 05:45
Resultatliste K 19/20 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjerven,Eivor Vestrheim Bulken IL / Vossalangrenn 03:49 + 00:00
2Lid,Ingeborg Gjelland Vargar IL / Vossalangrenn 04:17 + 00:28
3Tufteland,Eirin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:57 + 01:08
4Vahlin,Viktoria Christine Fana IL 05:06 + 01:17
Resultatliste K 18 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Børve,Hanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:52 + 00:00
Resultatliste K 17 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hydle,Maria Viljar, IL / Vossalangrenn 03:56 + 00:00
2Skjerven,Tiril Vestrheim Bulken IL / Vossalangrenn 03:58 + 00:02
3Olsen,Vilde Alfstad Viking, TIF 04:26 + 00:30
4Øvretveit,Kamilla Nordhordland SK 04:29 + 00:33
5Kvandal,Ida Marie Bruvik Viking, TIF 04:37 + 00:41
Resultatliste G 16 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klette,Kolbein Olavson Viljar, IL / Vossalangrenn 03:35 + 00:00
2Reigstad,Åsmund Bakke Viking, TIF 03:40 + 00:05
3Sætersdal,Jakob Aarskog Viking, TIF 03:54 + 00:19
4Hauger,Jonas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:56 + 00:21
5Innset,Vegard Ulvik IL 04:09 + 00:34
6Espelid,Lars Rikol Nyløy Ulvik IL 04:26 + 00:51
Resultatliste G 15 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myking,Sondre Osterøy IL 03:36 + 00:00
2Seim,Vegard Kristinsson Ørnar IL / Vossalangrenn 03:55 + 00:19
3Flatebø,Marius Vargar IL / Vossalangrenn 03:56 + 00:20
3Øygard,Edvin Hålandsdal IL 03:56 + 00:20
5Wikander,Tord Bie Viking, TIF 04:00 + 00:24
6Søllesvik,Jonas Solli Omvikdalen IL 04:04 + 00:28
7Lægreid,Heine Viking, TIF 04:11 + 00:35
8Sæle,Birk Uskedalen IL 04:26 + 00:50
Resultatliste J 16 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brattabø,Ingrid Osterøy IL 04:03 + 00:00
2Østervold,Andrine Fana IL 04:12 + 00:09
3Skattum,Åsine Ørnar IL 04:18 + 00:15
4Martinsen,Helene Fana IL 04:22 + 00:19
Resultatliste J 15 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mostraum,Marie Osterøy IL 04:03 + 00:00
2Røthe,Amalie Galaaen Voss IL / Vossalangrenn 04:05 + 00:02
3Runnane,Brigitte Krohn IL Korlevoll - Odda 04:24 + 00:21
4Hagen,Sunniva Aga IL Korlevoll - Odda 04:38 + 00:35
5Ersland,Julie Soma Ternen IL 04:52 + 00:49
Resultatliste G 14 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Storvestre,Einar Nicolai Gaard Viking, TIF 02:48 + 00:00
2Enes-Seberg,Marcus Omvikdalen IL / Vossalangrenn 02:52 + 00:04
3Brattabø,Sondre Osterøy IL 02:54 + 00:06
4Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 02:58 + 00:10
4Skjeldal,Åsmund Samnøy Voss IL 02:58 + 00:10
6Eek-Reme,Oskar Fana IL 03:01 + 00:13
7Ragnhildstveit,Vegard Reiso Fana IL 03:03 + 00:15
8Hammer,Asle Osterøy IL 03:06 + 00:18
9Steen,Kristian Fana IL 03:11 + 00:23
10Fjellskålnes,Bjørnar Osterøy IL 03:17 + 00:29
11Vågenes,Jonas Nordhordland SK 03:24 + 00:36
12Kvamme,Oskar Fana IL 03:26 + 00:38
13Busch,Carl Henrik Fana IL 03:49 + 01:01
14Mo,Magnar Sebastien Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:56 + 01:08
Resultatliste G 13 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tveit,Jarand Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:01 + 00:00
2Håheim,Markus Voss IL 03:05 + 00:04
3Søllesvik,Isak Solli Omvikdalen IL 03:16 + 00:15
4Aker,Peder Røthe Bulken IL 03:36 + 00:35
5Ersland,Andreas Eikemo Ternen IL 03:40 + 00:39
6Klette,Anders Olavson Viljar, IL 03:45 + 00:44
7Leiknes,Arne Fana IL 04:09 + 01:08
8Steine,Gunnar Eikemo Ternen IL 04:21 + 01:20
Resultatliste J 14 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Tine Alfstad Viking, TIF 03:00 + 00:00
2Hopsnes,Marie Fana IL 03:06 + 00:06
3Lefdal,Emma Elisabeth Fana IL 03:08 + 00:08
4Røthe,Synne Ophaug Voss IL 03:10 + 00:10
5Eik,Anna Elisabeth Samland Uskedalen IL 03:23 + 00:23
6Leiren,Malin Nordgård Byåsen IL 03:35 + 00:35
Resultatliste J 13 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagen,Vårinn Johanson IL Korlevoll - Odda 03:12 + 00:00
2Ersland,Ingeborg Eikemo Ternen IL 03:22 + 00:10
2Hagen,Mathilde Aga IL Korlevoll - Odda 03:22 + 00:10
4Martinsen,Hanne Fana IL 03:32 + 00:20
5Martinsen,Kaja Bustnes Fana IL 03:41 + 00:29
6Staveland,Ingrid Matilde Herre Fana IL 04:09 + 00:57
Resultatliste G 12 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergstrøm,Markus Aas Voss IL 03:11 + 00:00
2Mørkve,Tobias Gjeraldstveit Ørnar IL 03:16 + 00:05
3Brattebø,Emil Bulken IL 03:18 + 00:07
4Ersland,Sondre Soma Ternen IL 03:25 + 00:14
5Kjosås,Ådne Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:26 + 00:15
6Døssland,Viljar Voss IL 03:31 + 00:20
7Ersland,Eirik Soma Ternen IL 03:33 + 00:22
8Krossøy,Marius Osterøy IL 03:52 + 00:41
Resultatliste J 12 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røthe,Ane Sofie Galaaen Voss IL 03:27 + 00:00
2Enes-Seberg,Emilie Omvikdalen IL 03:30 + 00:03
3Aas,Anna Fareth Voss IL 03:34 + 00:07
4Klette,Julie Ørnar IL 03:36 + 00:09
5Michelsen,Vilma Vesterhus Ørnar IL 03:38 + 00:11
6Ersland,Maria Eikemo Ternen IL 03:40 + 00:13
6Nedkvitne,Emma Herre Ørnar IL 03:40 + 00:13
8Fjellskålnes,Magrethe Osterøy IL 03:45 + 00:18
9Daltveit,Heidi Osterøy IL 03:47 + 00:20
9Ohnstad,Maria Ringheim Ørnar IL 03:47 + 00:20
11Hopsnes,Kristin Fana IL 03:49 + 00:22
12Håheim,Ingrid Voss IL 04:00 + 00:33
13Busch,Maria Schøning Fana IL 04:02 + 00:35
Resultatliste G 11 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myking,Jonas Osterøy IL 03:22 + 00:00
1Skjeldal,Håkon Samnøy Voss IL 03:22 + 00:00
3Innset,Brage Ulvik IL 03:57 + 00:35
4Lunde,Håvard Stangeland Fana IL 04:03 + 00:41
5Eik,William Samland Uskedalen IL 04:17 + 00:55
6Brattabø,Eirik Osterøy IL 04:23 + 01:01
7Seljebotn,Henrik Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:33 + 01:11
8Voster,Vinjar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:42 + 01:20
9Steine,Terje Eikemo Ternen IL 05:08 + 01:46
10Steine,Åsmund Eikemo Ternen IL 05:11 + 01:49
Resultatliste J 11 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brattebø,Emma Rongve Voss IL 03:49 + 00:00
2Ripel,Linnea Myklebust Uskedalen IL 03:50 + 00:01
3Garverhaugen,Symra Emilia Fana IL 03:52 + 00:03
4Eek-Reme,Kamilla Fana IL 03:58 + 00:09
5Johanson Hagen,Eirunn IL Korlevoll - Odda 04:00 + 00:11
6Lefdal,Leah Maria Fana IL 04:11 + 00:22
7Birkenes,Athalie Voss IL 04:15 + 00:26
8Leiren,Vilde Nordgård Byåsen IL 04:23 + 00:34
9Bøe,Signe Hugdahl Viking, TIF 04:47 + 00:58
10Staveland,Tora Sofie Herre Fana IL 05:14 + 01:25
Resultatliste G 10 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:08
Bruås,Didrik Helle Fana IL 02:47
Rykkje,Hans Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 02:47
Utskot,Lukas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:22
Vikesdal,Frede Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:43
Ølmheim,Håvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:17
Østervold,Knut Magnus Fana IL 04:12
Resultatliste J 10 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Børve,Tuva Bystøl Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:39
Døssland,Sigrid Voss IL 02:46
Aalvik,Åsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:02
Resultatliste G 9 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørke,Marcus Vikør Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:35
Daltveit,Svein Osterøy IL 02:56
Enes-Seberg,Julian Omvikdalen IL 02:48
Linde,Ludvig Færø Viking, TIF 02:54
Michelsen,Vetle Vesterhus Ørnar IL 02:29
Pedersen,Tomas Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:08
Soldal,Anved Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:40
Valland,Tobias Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:44
Vencius,Vijus Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:02
Ystheim,Tord Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:52
Øvsthus,Vegard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:16
Resultatliste J 9 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Enes-Seberg,Celina Omvikdalen IL 02:36
Lindøy,Hanna Storaker Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:42
Måkestad,Ronja Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:48
Nedkvitne,Lina Herre Ørnar IL 03:32
Ohnstad,Amalie Ringheim Ørnar IL 03:37
Sandven,Anne Karine Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:17
Resultatliste G 8 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bergstrøm,Henrik Aas Voss IL 03:09
Brattebø,Ulrik Bulken IL 03:10
Bruås,Georg Helle Fana IL 03:33
Iversen,Magnus Sundsbø Austrheim IL 05:31
Kvamme,August Fana IL 04:02
Måkestad,Jørgen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:15
Nygard,Amund Olai Vestbø Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:23
Vencius,Veinas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:44
Voster,Emil Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:24
Wikander,Viljar Bie Viking, TIF 03:12
Aalvik,Aodne Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:30
Resultatliste J 8 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Brattabø,Kristin Osterøy IL 03:36
Hopsnes,Ida Fana IL 04:00
Håheim,Maria Voss IL 03:45
Lindøy,Sigrid Storaker Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:03
Mo,Synneva Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 03:42
Ohnstad,Sunniva Ringheim Ørnar IL 12:03
Rykkje,Ellen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 05:04
Seljebotn,Helena Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:10
Soldal,Marita Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:57
Steine,Lillian Eikemo Ternen IL 05:20
Tangen,Signe Nyvoll Fana IL 04:13
Vestbø,Sunniva Henriksen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:43
Østervold,Sofie Fana IL 04:40
Øvsthus,Line Bergan Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:12
Aalvik,Hanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 04:56

26.01.19 15:54:05 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb