KM klassisk

Kvam Langrenn og Skiskyttarklu.

27.01.19

Startliste per klasse

G 8 år| J 8 år| G 9 år| J 9 år| G 10 år|
J 10 år| G 11 år| J 11 år| G 12 år| J 12 år| G 13 år|
J 13 år| G 14 år| J 14 år| G 15 år| J 15 år| G 16 år|
J 16 år| K 17 år| K 18 år| K 19/20 år| Kvinner senior| M 17 år|
M 18 år| M 19/20 år| Menn senior|

Startliste G 8 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
103Kvamme,August Fana IL 12:00:45 N
104Laupsa,Sander Høgenæs Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:01:00 N
105Bergstrøm,Henrik Aas Voss IL 12:01:15 N
106Wikander,Viljar Bie Viking, TIF 12:01:30 N
107Laupsa,Gustav Høgenæs Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:01:45 N
108Brattebø,Ulrik Bulken IL 12:02:00 N
109Voster,Emil Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:02:15 N
Startliste J 8 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
112Håheim,Maria Voss IL 12:03:00 N
113Soma,Mina Brattli Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:03:15 N
114Hopsnes,Ida Fana IL 12:03:30 N
115Linde,Live Færø Viking, TIF 12:03:45 N
116Soldal,Marita Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:04:00 N
117Medhus,Fride Hildegard Steinsland Røldal IL 12:04:15 N
118Mo,Synneva Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:04:30 N
119Brattabø,Kristin Osterøy IL 12:04:45 N
Startliste G 9 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
122Pedersen,Tomas Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:05:30 N
123Knapstad,Håvard Herheim Ørnar IL 12:05:45 N
124Krangnes,Vegard Bjørgum IL 12:06:00 N
125Skjoldli,Håkon Nese Bulken IL 12:06:15 N
126Giljarhus,Sjur Noreng Ørnar IL 12:06:30 N
127van der Leest,Felix Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:06:45 N
128Daltveit,Svein Osterøy IL 12:07:00
129Linde,Ludvig Færø Viking, TIF 12:07:15 N
130Enes-Seberg,Julian Omvikdalen IL 12:07:30 N
131Hjortland,Vemund Soldal Ørnar IL 12:07:45 N
132Soldal,Anved Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:08:00 N
133Michelsen,Vetle Vesterhus Ørnar IL 12:08:15 N
Startliste J 9 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
136Enes-Seberg,Celina Omvikdalen IL 12:09:00 N
137Nedkvitne,Lina Herre Ørnar IL 12:09:15 N
138Medhus,Ingrid Marie Næsheim Røldal IL 12:09:30 N
Startliste G 10 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
141Busch,Jesper Schøning Fana IL 12:10:15 N
142Utskot,Lukas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:10:30 N
143Ølmheim,Håvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:10:45 N
144Sæle,Trym Uskedalen IL 12:11:00 N
145Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:11:15 N
146Rosseland,Storm Aalvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:11:30 N
Startliste J 10 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
149Serck-Hanssen,Karen Viking, TIF 12:12:15 N
150Sæle,Frøy Uskedalen IL 12:12:30 N
151Måge,Amalie Svåsand Strandebarm IL 12:12:45 N
Startliste G 11 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
153Myking,Jonas Osterøy IL 12:13:15 N
154Soma,Gard Brattli Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:13:30 N
155Reinertsen,Anders Kvarme Fana IL 12:13:45 N
156Brattabø,Eirik Osterøy IL 12:14:00 N
157Voster,Vinjar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:14:15 N
158Eik,William Samland Uskedalen IL 12:14:30 N
159Årdal,Sindre Fana IL 12:14:45 N
Startliste J 11 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
161Berre,Astrid Fana IL 12:15:15 N
162Krangnes,Sigrid Bjørgum IL 12:15:30 N
163Lefdal,Leah Maria Fana IL 12:15:45 3666286 N
164Brattebø,Emma Rongve Voss IL 12:16:00 N
165Staveland,Tora Sofie Herre Fana IL 12:16:15 N
166Johanson Hagen,Eirunn IL Korlevoll - Odda 12:16:30 N
167Ripel,Linnea Myklebust Uskedalen IL 12:16:45 N
168Eek-Reme,Kamilla Fana IL 12:17:00 N
Startliste G 12 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
170Kjosås,Ådne Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:17:30 N
171Brattebø,Emil Bulken IL 12:17:45 N
172Ersland,Eirik Soma Ternen IL 12:18:00 N
173Vik,Øyvind Huse Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:18:15 N
174Ersland,Sondre Soma Ternen IL 12:18:30 N
175Krossøy,Marius Osterøy IL 12:18:45 N
176Bergstrøm,Markus Aas Voss IL 12:19:00 N
177Mørkve,Tobias Gjeraldstveit Ørnar IL 12:19:15 N
178Nyland,Ove Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:19:30 N
Startliste J 12 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
180Håheim,Ingrid Voss IL 12:20:00 N
181Daltveit,Heidi Osterøy IL 12:20:15
182Michelsen,Vilma Vesterhus Ørnar IL 12:20:30 N
183Røthe,Ane Sofie Galaaen Voss IL 12:20:45 N
184Enes-Seberg,Emilie Omvikdalen IL 12:21:00 N
185Klette,Julie Ørnar IL 12:21:15 N
186Busch,Maria Schøning Fana IL 12:21:30 N
187Ersland,Maria Eikemo Ternen IL 12:21:45 N
188Hopsnes,Kristin Fana IL 12:22:00 3738309 N
189Fjellskålnes,Magrethe Osterøy IL 12:22:15 N
190Nedkvitne,Emma Herre Ørnar IL 12:22:30 N
191Aas,Anna Fareth Voss IL 12:22:45 N
Startliste G 13 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
193Klette,Anders Olavson Viljar, IL 12:23:15 N
194Øyen,Aleksander Hauge Fana IL 12:23:30 N
195Tveit,Jarand Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:23:45 N
196Ersland,Andreas Eikemo Ternen IL 12:24:00 N
197Håheim,Markus Voss IL 12:24:15 N
198Thorsen,Jonathan Nordhordland SK 12:24:30 N
199Aker,Peder Røthe Bulken IL 12:24:45 J
200Årdal,Vegard Fana IL 12:25:00 N
Startliste J 13 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
202Martinsen,Hanne Fana IL 12:25:30 3915485 N
203Medhus,Oda Steinsland Røldal IL 12:25:45 3660545 J
204Martinsen,Kaja Bustnes Fana IL 12:26:00 3965472 J
205Hagen,Mathilde Aga IL Korlevoll - Odda 12:26:15 N
206Staveland,Ingrid Matilde Herre Fana IL 12:26:30 3271178 J
207Ersland,Ingeborg Eikemo Ternen IL 12:26:45 N
208Berre,Unn Fana IL 12:27:00 J
209Hagen,Vårinn Johanson IL Korlevoll - Odda 12:27:15 3836780 J
210Reinertsen,Anja Kvarme Fana IL 12:27:30 N
Startliste G 14 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
212Fjellskålnes,Bjørnar Osterøy IL 12:28:00 N
213Kvamme,Oskar Fana IL 12:28:15 3932456 N
214Brattabø,Sondre Osterøy IL 12:28:30 J
215Steen,Kristian Fana IL 12:28:45 3819471 J
216Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:29:00 3694106 J
217Serck-Hanssen,Eivind Viking, TIF 12:29:15 N
218Busch,Carl Henrik Fana IL 12:29:30 N
219Storvestre,Einar Nicolai Gaard Viking, TIF 12:29:45 J
220Eek-Reme,Oskar Fana IL 12:30:00 J
221Hammer,Asle Osterøy IL 12:30:15 3925732 J
222Ragnhildstveit,Vegard Reiso Fana IL 12:30:30 3921905 J
223Enes-Seberg,Marcus Omvikdalen IL/ Vossalangrenn 12:30:45 4011565 J
Startliste J 14 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
225Eik,Anna Elisabeth Samland Uskedalen IL 12:31:15 4023743 N
226Lefdal,Emma Elisabeth Fana IL 12:31:30 3667342 J
227Olsen,Tine Alfstad Viking, TIF 12:31:45 3923224 J
228Røthe,Synne Ophaug Voss IL 12:32:00 3804762 J
229Hopsnes,Marie Fana IL 12:32:15 3738234 J
Startliste G 15 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
231Sæle,Birk Uskedalen IL 12:32:45 4007449 N
232Wikander,Tord Bie Viking, TIF 12:33:00 3778180 J
233Steinsvik,Eirik Eriksen Omvikdalen IL 12:33:15 N
234Flatebø,Marius Vargar IL/ Vossalangrenn 12:33:30 4024683 J
235Søllesvik,Jonas Solli Omvikdalen IL 12:33:45 J
236Aase,Magnus Svendal Viking, TIF 12:34:00 J
237Øygard,Edvin Hålandsdal IL 12:34:15 4019469 J
238Seim,Vegard Kristinsson Ørnar IL/ Vossalangrenn 12:34:30 J
239Hjeltnes,Isak Ulvik IL 12:34:45 N
240Myking,Sondre Osterøy IL 12:35:00 3812120 J
Startliste J 15 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
242Hagen,Sunniva Aga IL Korlevoll - Odda 12:35:30 N
243Wæhle,Marte Senderud Voss IL/ Vossalangrenn 12:35:45 3809738 J
244Mostraum,Marie Osterøy IL 12:36:00 3639598 J
245Runnane,Brigitte Krohn IL Korlevoll - Odda 12:36:15 3652724 J
246Røthe,Amalie Galaaen Voss IL/ Vossalangrenn 12:36:30 3660792 J
247Ersland,Julie Soma Ternen IL 12:36:45 N
Startliste G 16 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
249Espelid,Lars Rikol Nyløy Ulvik IL 12:37:15 N
250Sætersdal,Jakob Aarskog Viking, TIF 12:37:30 3910460 J
251Klette,Kolbein Olavson Viljar, IL/ Vossalangrenn 12:37:45 J
252Halvorsen,Jørgen Vatshelle Fana IL 12:38:00 J
253Hauger,Jonas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:38:15 J
254Skjeldal,Håvard Bulken IL/ Vossalangrenn 12:38:30 3802717 J
Startliste J 16 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
256Martinsen,Helene Fana IL 12:39:00 3706108 J
257Skattum,Åsine Ørnar IL 12:39:15 3572872 N
258Brattabø,Ingrid Osterøy IL 12:39:30 3915543 J
259Østervold,Andrine Fana IL 12:39:45 J
Startliste K 17 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
261Johannesen,Mari Fjellbirkeland Fana IL 12:40:15 3828795 J
262Hydle,Maria Viljar, IL/ Vossalangrenn 12:40:30 3637576 J
263Skjerven,Tiril Vestrheim Bulken IL/ Vossalangrenn 12:40:45 4020871 J
264Olsen,Vilde Alfstad Viking, TIF 12:41:00 3923976 J
265Øvretveit,Kamilla Nordhordland SK 12:41:15 3695731 J
Startliste K 18 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
267Børve,Hanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:41:45 3942265 N
268Wæhle,Ingeborg Senderud Voss IL/ Vossalangrenn 12:42:00 3726478 J
269Vaksdal,Mari Fosse Bjørgum IL/ Vossalangrenn 12:42:15 3892825 J
Startliste K 19/20 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
271Linga,Eivor Fana IL 12:42:45 3683067 J
272Skjerven,Eivor Vestrheim Bulken IL/ Vossalangrenn 12:43:00 3570637 J
273Lid,Ingeborg Gjelland Vargar IL/ Vossalangrenn 12:43:15 3822954 J
274Vahlin,Viktoria Christine Fana IL 12:43:30 J
Startliste Kvinner seniorReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
276Birkeli,Helene Fana IL 12:44:00 N
277Martinsen,Siri Titland Fana IL 12:44:15 3713153 J
278Buset,Agnes Torød Fana IL 12:44:30 3590171 J
Startliste M 17 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
280Engevik,Simen Lilleås NTG-G/ Stord IL (Allianseidrettslag)/ Vossalangrenn 12:45:00 3930435 J
281Tveiten,Eskil Flisram Voss IL/ Vossalangrenn 12:45:15 4024360 N
282Øygard,David Hålandsdal IL 12:45:30 4019857 J
283Dukstad,Daniel Voss IL/ Vossalangrenn 12:45:45 3935244 J
284Pedersen,Tobias Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:46:00 3648102 J
285Alvær,Herman Toppe Nordhordland SK/ Vossalangrenn 12:46:15 3767456 J
286Medhus,Bård Olav Steinsland HSG/ Røldal IL 12:46:30 3659273 J
287Klette,Torjus Ørnar IL/ Vossalangrenn 12:46:45 3817236 J
Startliste M 18 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
289Brekke,Jon Sterri Voss IL/ Vossalangrenn 12:47:15 3806064 N
290Skjerping,Jonatan Gjerstad Osterøy IL 12:47:30 3674405 J
291Vørøs,Jonas Engevik Stord IL (Allianseidrettslag) 12:47:45 3817178 J
292Klette,Stian Viljar, IL/ Vossalangrenn 12:48:00 3943438 J
293Mostraum,Elias NTG-G/ Osterøy IL 12:48:15 3634227 J
294Martinsen,Vetle Bustnes Fana IL 12:48:30 3719093 J
295Røthe,Fredrik Galaaen Voss IL/ Vossalangrenn 12:48:45 3658960 J
296Refsnes,Torjus NTG-G/ Osterøy IL 12:49:00 3637881 J
297Grahl-Madsen,Ola Fana IL 12:49:15 4021432 J
298Runnane,Johan Krohn IL Korlevoll - Odda 12:49:30 3651908 J
Startliste M 19/20 årReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
300Mjelde,Anders Brakvatne Osterøy IL 12:50:00 3959251 N
301Holberg,Edvard Fana IL 12:50:15 3684305 J
302Ure,Olve Voss IL/ Vossalangrenn 12:50:30 3655198 J
303Gjøstein,Stian Viljar, IL/ Vossalangrenn 12:50:45 3646734 J
304Akerlie,Tore Voss IL/ Vossalangrenn 12:51:00 3574027 J
305Mønstre,Olav Sivertsen Fana IL 12:51:15 3683844 J
Startliste Menn seniorReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens
307Berg,Øyvind Gaute Stord IL (Allianseidrettslag) 12:51:45 N
308Årdal,Bjørn Fana IL 12:52:00 N
309Mjelde,Eirik Brakvatne Osterøy IL 12:52:15 3096492 J
310Aase,Mons Svendal Viking, TIF 12:52:30 J
311Alvær,Kenneth Nordhordland SK 12:52:45 J
312Aasgaard,Ragnar Viking, TIF 12:53:00 3778230 N
313Øvregård,Jan Røldal IL 12:53:15 3722378 N
314Andersen,Ørjan Fana IL 12:53:30 J
315Aastvedt,Eirik Tvedt Osterøy IL/ Vossalangrenn 12:53:45 3809050 J
316Måge,Lars Strandebarm IL 12:54:00 N
317Sætersdal,Christian Viking, TIF 12:54:15 N
318Småland,Torbjørn Osterøy IL 12:54:30 J
319Engevik,Kjell-Inge Stord IL (Allianseidrettslag) 12:54:45 N
320Brandsdal,Helge Osterøy IL 12:55:00 J
321Serck-Hanssen,Erik Viking, TIF 12:55:15 N
322Johannesen,Arne Fana IL 12:55:30 J
323Mostraum,Johnny Osterøy IL 12:55:45 J
324Vonen,Brynjulf Varegg Fleridrett 12:56:00 N
325Måge,Ove Strandebarm IL 12:56:15 J
326Jordal,Bjarte Henry Fana IL 12:56:30 J

26.01.19 16:53:45 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb