KM klassisk

Kvam Langrenn og Skiskyttarklu.

27.01.19

Resultatliste per klasse

G 8 år  |  J 8 år  |  G 9 år  |  J 9 år  |  G 10 år  | 
J 10 år  |  G 11 år  |  J 11 år  |  G 12 år  |  J 12 år  | 
G 13 år  |  J 13 år  |  G 14 år  |  J 14 år  |  G 15 år  | 
J 15 år  |  G 16 år  |  J 16 år  |  K 17 år  |  K 18 år  | 
K 19/20 år  |  Kvinner senior  |  M 17 år  |  M 18 år  |  M 19/20 år  | 
Menn senior  | 

Resultatliste G 8 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bergstrøm,Henrik Aas Voss IL Fullført
Brattebø,Ulrik Bulken IL Fullført
Kristinsson,Markus Ørnar IL Fullført
Kvamme,August Fana IL Fullført
Laupsa,Gustav Høgenæs Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Laupsa,Sander Høgenæs Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Nygard,Amund Olai Vestbø Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Skeie,Torje Eide Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Voster,Emil Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Wikander,Viljar Bie Viking, TIF Fullført
Resultatliste J 8 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Brattabø,Kristin Osterøy IL Fullført
Hopsnes,Ida Fana IL Fullført
Håheim,Maria Voss IL Fullført
Linde,Live Færø Viking, TIF Fullført
Medhus,Fride Hildegard Steinsla Røldal IL Fullført
DNSMo,Synneva Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl
Rykkje,Ellen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Soldal,Marita Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Soma,Mina Brattli Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Vestbø,Sunniva Henriksen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Resultatliste G 9 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Daltveit,Svein Osterøy IL Fullført
Enes-Seberg,Julian Omvikdalen IL Fullført
Giljarhus,Sjur Noreng Ørnar IL Fullført
Hjortland,Vemund Soldal Ørnar IL Fullført
Knapstad,Håvard Herheim Ørnar IL Fullført
Krangnes,Vegard Bjørgum IL Fullført
Linde,Ludvig Færø Viking, TIF Fullført
DNSMichelsen,Vetle Vesterhus Ørnar IL
Pedersen,Tomas Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
DNSSkjoldli,Håkon Nese Bulken IL
Soldal,Anved Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
van der Leest,Felix Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl Fullført
Resultatliste J 9 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Enes-Seberg,Celina Omvikdalen IL Fullført
Medhus,Ingrid Marie Næsheim Røldal IL Fullført
DNSNedkvitne,Lina Herre Ørnar IL
Resultatliste G 10 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBotnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl
Botnen,Viljar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:18
DNSBusch,Jesper Schøning Fana IL
DNSRosseland,Storm Aalvik Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl
Rykkje,Hans Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:13
Sæle,Trym Uskedalen IL 07:11
Utskot,Lukas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 07:19
Ølmheim,Håvard Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:08
Resultatliste J 10 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Måge,Amalie Svåsand Strandebarm IL 07:40
Serck-Hanssen,Karen Viking, TIF 08:08
Sæle,Frøy Uskedalen IL 07:09
Resultatliste G 11 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myking,Jonas Osterøy IL 06:57 + 00:00
2Reinertsen,Anders Kvarme Fana IL 07:42 + 00:45
3Årdal,Sindre Fana IL 07:45 + 00:48
4Brattabø,Eirik Osterøy IL 08:00 + 01:03
5Eik,William Samland Uskedalen IL 08:14 + 01:17
6Voster,Vinjar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:41 + 01:44
7Soma,Gard Brattli Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:06 + 05:09
Resultatliste J 11 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ripel,Linnea Myklebust Uskedalen IL 07:25 + 00:00
2Brattebø,Emma Rongve Voss IL 07:26 + 00:01
3Johanson Hagen,Eirunn IL Korlevoll - Odda 07:35 + 00:10
4Eek-Reme,Kamilla Fana IL 08:05 + 00:40
5Lefdal,Leah Maria Fana IL 08:10 + 00:45
6Berre,Astrid Fana IL 08:38 + 01:13
7Krangnes,Sigrid Bjørgum IL 08:46 + 01:21
8Bjørkvald,Emma Elida Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 09:31 + 02:06
DNSStaveland,Tora Sofie Herre Fana IL
Resultatliste G 12 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bergstrøm,Markus Aas Voss IL 06:14 + 00:00
2Mørkve,Tobias Gjeraldstveit Ørnar IL 06:19 + 00:05
3Brattebø,Emil Bulken IL 06:25 + 00:11
4Kjosås,Ådne Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 06:36 + 00:22
5Hella-Soldal,Amund Uskedalen IL 06:47 + 00:33
6Ersland,Eirik Soma Ternen IL 06:55 + 00:41
7Ersland,Sondre Soma Ternen IL 06:57 + 00:43
8Krossøy,Marius Osterøy IL 07:50 + 01:36
9Vik,Øyvind Huse Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:19 + 02:05
10Nyland,Ove Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 08:24 + 02:10
Resultatliste J 12 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aas,Anna Fareth Voss IL 06:40 + 00:00
2Røthe,Ane Sofie Galaaen Voss IL 06:42 + 00:02
3Enes-Seberg,Emilie Omvikdalen IL 06:55 + 00:15
4Ersland,Maria Eikemo Ternen IL 07:00 + 00:20
5Fjellskålnes,Magrethe Osterøy IL 07:10 + 00:30
6Hopsnes,Kristin Fana IL 07:11 + 00:31
7Klette,Julie Ørnar IL 07:14 + 00:34
8Daltveit,Heidi Osterøy IL 07:18 + 00:38
9Busch,Maria Schøning Fana IL 07:31 + 00:51
10Håheim,Ingrid Voss IL 07:38 + 00:58
DNSMichelsen,Vilma Vesterhus Ørnar IL
DNSNedkvitne,Emma Herre Ørnar IL
Resultatliste G 13 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Håheim,Markus Voss IL 11:47 + 00:00
2Øyen,Aleksander Hauge Fana IL 12:54 + 01:07
3Årdal,Vegard Fana IL 13:02 + 01:15
4Tveit,Jarand Valland Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:18 + 01:31
5Aker,Peder Røthe Bulken IL 13:38 + 01:51
6Thorsen,Jonathan Nordhordland SK 14:09 + 02:22
7Ersland,Andreas Eikemo Ternen IL 15:27 + 03:40
DNSKlette,Anders Olavson Viljar, IL
Resultatliste J 13 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagen,Vårinn Johanson IL Korlevoll - Odda 12:36 + 00:00
2Martinsen,Hanne Fana IL 13:46 + 01:10
2Ersland,Ingeborg Eikemo Ternen IL 13:46 + 01:10
4Martinsen,Kaja Bustnes Fana IL 14:44 + 02:08
5Reinertsen,Anja Kvarme Fana IL 15:39 + 03:03
6Berre,Unn Fana IL 16:00 + 03:24
DNSMedhus,Oda Steinsland Røldal IL
DNSHagen,Mathilde Aga IL Korlevoll - Odda
DNSStaveland,Ingrid Matilde Herre Fana IL
Resultatliste G 14 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Enes-Seberg,Marcus Omvikdalen IL / Vossalangrenn 11:04 + 00:00
2Brattabø,Sondre Osterøy IL 11:09 + 00:05
3Ragnhildstveit,Vegard Reiso Fana IL 11:15 + 00:11
4Storvestre,Einar Nicolai Gaard Viking, TIF 11:29 + 00:25
5Pedersen,Teodor Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:44 + 00:40
6Eek-Reme,Oskar Fana IL 11:47 + 00:43
7Steen,Kristian Fana IL 12:51 + 01:47
8Fjellskålnes,Bjørnar Osterøy IL 13:01 + 01:57
9Kvamme,Oskar Fana IL 13:22 + 02:18
10Serck-Hanssen,Eivind Viking, TIF 13:41 + 02:37
11Busch,Carl Henrik Fana IL 14:42 + 03:38
DNSHammer,Asle Osterøy IL
Resultatliste J 14 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Tine Alfstad Viking, TIF 12:17 + 00:00
2Lefdal,Emma Elisabeth Fana IL 12:26 + 00:09
3Hopsnes,Marie Fana IL 12:28 + 00:11
4Røthe,Synne Ophaug Voss IL 12:49 + 00:32
5Eik,Anna Elisabeth Samland Uskedalen IL 13:13 + 00:56
Resultatliste G 15 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Myking,Sondre Osterøy IL 15:01 + 00:00
2Flatebø,Marius Vargar IL / Vossalangrenn 15:19 + 00:18
3Wikander,Tord Bie Viking, TIF 16:00 + 00:59
4Øygard,Edvin Hålandsdal IL 16:03 + 01:02
5Seim,Vegard Kristinsson Ørnar IL / Vossalangrenn 16:20 + 01:19
6Aase,Magnus Svendal Viking, TIF 16:34 + 01:33
7Steinsvik,Eirik Eriksen Omvikdalen IL 16:41 + 01:40
8Sæle,Birk Uskedalen IL 17:52 + 02:51
9Søllesvik,Jonas Solli Omvikdalen IL 18:21 + 03:20
10Hjeltnes,Isak Ulvik IL 19:01 + 04:00
Resultatliste J 15 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Røthe,Amalie Galaaen Voss IL / Vossalangrenn 16:12 + 00:00
2Mostraum,Marie Osterøy IL 17:25 + 01:13
3Runnane,Brigitte Krohn IL Korlevoll - Odda 18:06 + 01:54
4Wæhle,Marte Senderud Voss IL / Vossalangrenn 18:08 + 01:56
5Hagen,Sunniva Aga IL Korlevoll - Odda 19:48 + 03:36
DNSErsland,Julie Soma Ternen IL
Resultatliste G 16 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klette,Kolbein Olavson Viljar, IL / Vossalangrenn 14:46 + 00:00
2Sætersdal,Jakob Aarskog Viking, TIF 15:19 + 00:33
3Hauger,Jonas Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 15:45 + 00:59
4Halvorsen,Jørgen Vatshelle Fana IL 16:34 + 01:48
5Espelid,Lars Rikol Nyløy Ulvik IL 18:43 + 03:57
DNSSkjeldal,Håvard Bulken IL / Vossalangrenn
Resultatliste J 16 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brattabø,Ingrid Osterøy IL 16:24 + 00:00
2Skattum,Åsine Ørnar IL 16:44 + 00:20
3Martinsen,Helene Fana IL 17:11 + 00:47
4Østervold,Andrine Fana IL 17:34 + 01:10
Resultatliste K 17 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjerven,Tiril Vestrheim Bulken IL / Vossalangrenn 16:01 + 00:00
2Hydle,Maria Viljar, IL / Vossalangrenn 16:17 + 00:16
3Johannesen,Mari Fjellbirkeland Fana IL 17:10 + 01:09
4Olsen,Vilde Alfstad Viking, TIF 17:48 + 01:47
DNSØvretveit,Kamilla Nordhordland SK
Resultatliste K 18 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Børve,Hanna Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:12 + 00:00
2Wæhle,Ingeborg Senderud Voss IL / Vossalangrenn 16:44 + 00:32
3Vaksdal,Mari Fosse Bjørgum IL / Vossalangrenn 17:04 + 00:52
Resultatliste K 19/20 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjerven,Eivor Vestrheim Bulken IL / Vossalangrenn 15:21 + 00:00
2Linga,Eivor Fana IL 17:21 + 02:00
3Lid,Ingeborg Gjelland Vargar IL / Vossalangrenn 17:38 + 02:17
4Vahlin,Viktoria Christine Fana IL 21:20 + 05:59
Resultatliste Kvinner senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aarvik,Torunn Øvergaard Fana IL 17:37 + 00:00
2Birkeli,Helene Fana IL 17:40 + 00:03
3Martinsen,Siri Titland Fana IL 17:48 + 00:11
4Buset,Agnes Torød Fana IL 18:03 + 00:26
Resultatliste M 17 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Engevik,Simen Lilleås NTG-G / Stord IL (Allianseidrettslag) / Vossalangrenn 28:15 + 00:00
2Medhus,Bård Olav Steinsland HSG / Røldal IL 29:02 + 00:47
3Klette,Torjus Ørnar IL / Vossalangrenn 30:16 + 02:01
4Tveiten,Eskil Flisram Voss IL / Vossalangrenn 30:36 + 02:21
5Pedersen,Tobias Græsdal Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 31:03 + 02:48
6Alvær,Herman Toppe Nordhordland SK / Vossalangrenn 31:33 + 03:18
DNSØygard,David Hålandsdal IL
DNSDukstad,Daniel Voss IL / Vossalangrenn
Resultatliste M 18 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mostraum,Elias NTG-G / Osterøy IL 27:35 + 00:00
2Røthe,Fredrik Galaaen Voss IL / Vossalangrenn 28:06 + 00:31
3Martinsen,Vetle Bustnes Fana IL 29:02 + 01:27
4Skjerping,Jonatan Gjerstad Osterøy IL 29:30 + 01:55
5Klette,Stian Viljar, IL / Vossalangrenn 29:55 + 02:20
6Refsnes,Torjus NTG-G / Osterøy IL 30:23 + 02:48
7Runnane,Johan Krohn IL Korlevoll - Odda 31:06 + 03:31
8Brekke,Jon Sterri Voss IL / Vossalangrenn 31:10 + 03:35
DNSVørøs,Jonas Engevik Stord IL (Allianseidrettslag)
DNSGrahl-Madsen,Ola Fana IL
Resultatliste M 19/20 år Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ure,Olve Voss IL / Vossalangrenn 28:48 + 00:00
2Akerlie,Tore Voss IL / Vossalangrenn 29:20 + 00:32
3Mønstre,Olav Sivertsen Fana IL 30:19 + 01:31
4Mjelde,Anders Brakvatne Osterøy IL 30:58 + 02:10
5Holberg,Edvard Fana IL 32:41 + 03:53
DNSGjøstein,Stian Viljar, IL / Vossalangrenn
Resultatliste Menn senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Småland,Torbjørn Osterøy IL 29:34 + 00:00
2Brandsdal,Helge Osterøy IL 29:54 + 00:20
3Mjelde,Eirik Brakvatne Osterøy IL 30:01 + 00:27
4Måge,Ove Strandebarm IL 30:08 + 00:34
5Aastvedt,Eirik Tvedt Osterøy IL / Vossalangrenn 31:42 + 02:08
6Berg,Øyvind Gaute Stord IL (Allianseidrettslag) 31:59 + 02:25
7Jordal,Bjarte Henry Fana IL 32:07 + 02:33
8Mostraum,Johnny Osterøy IL 32:14 + 02:40
9Årdal,Bjørn Fana IL 32:17 + 02:43
10Øvregård,Jan Røldal IL 32:24 + 02:50
11Andersen,Ørjan Fana IL 33:14 + 03:40
12Måge,Lars Strandebarm IL 33:15 + 03:41
13Sætersdal,Christian Viking, TIF 33:19 + 03:45
14Alvær,Kenneth Nordhordland SK 33:25 + 03:51
15Johannesen,Arne Fana IL 33:32 + 03:58
16Engevik,Kjell-Inge Stord IL (Allianseidrettslag) 34:57 + 05:23
17Aasgaard,Ragnar Viking, TIF 35:27 + 05:53
18Serck-Hanssen,Erik Viking, TIF 36:43 + 07:09
19Skei,John Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 1:13:49 + 44:15
DNFVonen,Brynjulf Varegg Fleridrett
DNSAase,Mons Svendal Viking, TIF

27.01.19 14:34:45 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb