Gla' Laks Cup nr4

Kvam Langrenn og Skiskyttarklu. gla laks cup4

23.03.19

Startliste per klasse

G10 Nybeg og yngre| J10 Nybeg og yngre| G11| J11| G12|
J12| G13| J13| G14| J14| G15|
J15| K19| M18|

Startliste G10 Nybeg og yngreReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
103Vencius,Vijus Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:01:30
104Langeland,Lars Lieungh Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:02:00
105Rød,Nicolai Åsvang Hålandsdal IL 13:02:30
106Soldal,Anved Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:03:00
107Femsteinevik,Gitle Hålandsdal IL 13:03:30
108Rykkje,Hans Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:04:00
109Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:04:30
Startliste J10 Nybeg og yngreReturn
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
112Eikeland,Mathea Hålandsdal IL 13:06:00
113Skår,Tuva Gauteplass Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:06:30
114Skagen,Celine Fosse Vik IL 13:07:00
115Gjøen,Mathilde Eikeland Hålandsdal IL 13:07:30
116Mo,Synneva Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:08:00
Startliste G11Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
127Voster,Vinjar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:13:30
128Kvelvane,Abel Tronerud Voss Skiskytterlag 13:14:00
129Mo,Eskil Høen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:14:30
130Nummedal,Jarand Grindeland Eldar IL 13:15:00
131Seljebotn,Henrik Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:15:30
132Vik,Marius Tennebekk Voss Skiskytterlag 13:16:00
133Gjerald,Emil Blikberg Eldar IL 13:16:30
134Eikeland,Elias Hålandsdal IL 13:17:00
135Tveite,Håvard Knapstad Eldar IL 13:17:30
136Mo,Torje Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:18:00
Startliste J11Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
139Eide,Leah Øygard Hålandsdal IL 13:19:30
140Garverhaugen,Symra Emilia Fana IL 13:20:00
Startliste G12Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
143Gudbrandstuen,Vegar Eldar IL 13:21:30
144Rød,Alexander Åsvang Hålandsdal IL 13:22:00
145Søreng,Mathias Gravelsæter Fana IL 13:22:30 3998622
146Aadland,Henrik Nesheim Hålandsdal IL 13:23:00
147Totland,Jermund Ure Eldar IL 13:23:30
148Gravdal,Frede Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:24:00
149Istad,Styrk Himle Voss Skiskytterlag 13:24:30
Startliste J12Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
152Eide,Hilda Viskjer Odda IL 13:26:00
153Lyngsgård,Leah Voss Skiskytterlag 13:26:30
Startliste G13Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
164Nummedal,Vegard Grindeland Eldar IL 13:32:00 3846862
165Vaksdal,Kristian Fosse Voss Skiskytterlag 13:32:30 3994621
166Mo,Asgaut Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:33:00 3945714
167Vik,Sander Tennebekk Voss Skiskytterlag 13:33:30 3994001
168Gilbakken,Anders Eldar IL 13:34:00 3831864
Startliste J13Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
170Kvelvane,Julie Tronerud Voss Skiskytterlag 13:35:00 4019774
171Mo,Hedda Høen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:35:30 3945458
172Almeland,Andrea Sørheim Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:36:00
173Garverhaugen,Juni Iselin Fana IL 13:36:30
174Skagen,Madelen Fosse Vik IL 13:37:00
175Jordal,Ida Flatabø Odda IL 13:37:30
176Tveite,Frida Eldar IL 13:38:00 3908928
Startliste G14Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
187Gudbrandstuen,Eirik Eldar IL 13:43:30 3915634
188Mo,Magnar Sebastien Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:44:00
189Gjerald,Heine Blikberg Eldar IL 13:44:30 3920410
190Søreng,Sander Gravelsæter Fana IL 13:45:00 3998101
191Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:45:30 3995966
192Andreassen,Marcus Lernes Hålandsdal IL 13:46:00 3912888
Startliste J14Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
194Tveite,Kristin Knapstad Eldar IL 13:47:00 3846987
195Anthun,Maya Helle Eldar IL 13:47:30 3927514
196Tveite,Marte Eldar IL 13:48:00 3908753
197Sleen,Isabell Anthun Eldar IL 13:48:30 3927886
Startliste G15Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
199Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 13:49:30
200Græe,Johannes Skjerveggen Voss Skiskytterlag 13:50:00 3825121
201Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 13:50:30 3818580
202Lyngsgård,Loke Voss Skiskytterlag 13:51:00 3801529
Startliste J15Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
204Gjøen,Solveig Eikeland Hålandsdal IL 13:52:00
205Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 13:52:30 3672151
Startliste K19Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
208Tufteland,Eirin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl/ Team Glalaks 13:54:00 3610029
Startliste M18Return
Startnr Navn Klubb                 TidBrikke Lisens Skivenr
210Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL/ Team Glalaks 13:55:00 3669173

22.03.19 19:40:25 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb