Gla' Laks Cup nr4

Kvam Langrenn og Skiskyttarklu. gla laks cup4

23.03.19

Resultatliste per klasse

NOCLAS  |  G10 Nybeg og yngre  |  J10 Nybeg og yngre  |  G11  |  J11  | 
G12  |  J12  |  G13  |  J13  |  G14  | 
J14  |  G15  |  J15  |  K19  |  M18  | 

Resultatliste NOCLAS Return
Plass Navn Klubb                 Tid
NCU1 Ukjent løper,3825171 NOTEAM
Resultatliste G10 Nybeg og yngre Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Botnen,Jakob Aarekol Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 10:57 (0-0)
Femsteinevik,Gitle Hålandsdal IL 09:40 (0-0)
Langeland,Lars Lieungh Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 14:14 (1-2)
Rykkje,Hans Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 11:16 (0-1)
Rød,Nicolai Åsvang Hålandsdal IL 08:51 (0-0)
Soldal,Anved Tombre Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:41 (1-2)
Vencius,Vijus Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 10:27 (0-0)
Resultatliste J10 Nybeg og yngre Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Eikeland,Mathea Hålandsdal IL 16:34 (2-1)
Gjøen,Mathilde Eikeland Hålandsdal IL 09:15 (1-0)
Mo,Synneva Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 13:46 (0-0)
DNSSkagen,Celine Fosse Vik IL
DNSSkår,Tuva Gauteplass Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl
Resultatliste G11 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvelvane,Abel Tronerud Voss Skiskytterlag 14:05 + 00:00 (1-1)
2Gjerald,Emil Blikberg Eldar IL 14:22 + 00:17 (0-4)
3Mo,Eskil Høen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 14:36 + 00:31 (1-0)
4Nummedal,Jarand Grindeland Eldar IL 15:17 + 01:12 (1-1)
5Mo,Torje Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:07 + 02:02 (1-0)
6Vik,Marius Tennebekk Voss Skiskytterlag 17:15 + 03:10 (1-2)
7Seljebotn,Henrik Mo Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 18:48 + 04:43 (2-2)
8Tveite,Håvard Knapstad Eldar IL 19:22 + 05:17 (1-2)
9Voster,Vinjar Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 21:37 + 07:32 (2-2)
10Eikeland,Elias Hålandsdal IL 23:18 + 09:13 (2-2)
Resultatliste J11 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Garverhaugen,Symra Emilia Fana IL 17:11 + 00:00 (3-0)
2Eide,Leah Øygard Hålandsdal IL 23:41 + 06:30 (5-1)
Resultatliste G12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rød,Alexander Åsvang Hålandsdal IL 13:15 + 00:00 (1-1)
2Totland,Jermund Ure Eldar IL 14:17 + 01:02 (1-0)
3Aadland,Henrik Nesheim Hålandsdal IL 14:49 + 01:34 (4-1)
4Istad,Styrk Himle Voss Skiskytterlag 15:10 + 01:55 (2-1)
5Søreng,Mathias Gravelsæter Fana IL 15:36 + 02:21 (2-3)
6Gravdal,Frede Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 16:15 + 03:00 (2-0)
7Gudbrandstuen,Vegar Eldar IL 16:29 + 03:14 (3-2)
Resultatliste J12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lyngsgård,Leah Voss Skiskytterlag 13:25 + 00:00 (0-1)
2Eide,Hilda Viskjer Odda IL 21:22 + 07:57 (0-3)
Resultatliste G13 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mo,Asgaut Laupsa Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 12:44 + 00:00 (1-1)
2Vik,Sander Tennebekk Voss Skiskytterlag 12:58 + 00:14 (0-3)
3Nummedal,Vegard Grindeland Eldar IL 14:34 + 01:50 (1-5)
4Vaksdal,Kristian Fosse Voss Skiskytterlag 15:15 + 02:31 (1-3)
5Gilbakken,Anders Eldar IL 16:10 + 03:26 (2-3)
Resultatliste J13 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvelvane,Julie Tronerud Voss Skiskytterlag 14:24 + 00:00 (3-1)
2Mo,Hedda Høen Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 14:29 + 00:05 (0-1)
3Jordal,Ida Flatabø Odda IL 14:56 + 00:32 (2-0)
4Garverhaugen,Juni Iselin Fana IL 16:25 + 02:01 (3-2)
5Tveite,Frida Eldar IL 16:26 + 02:02 (3-2)
6Almeland,Andrea Sørheim Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:53 + 03:29 (4-1)
DNSSkagen,Madelen Fosse Vik IL
Resultatliste G14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gjerald,Heine Blikberg Eldar IL 12:26 + 00:00 (2-2)
2Andreassen,Marcus Lernes Hålandsdal IL 12:38 + 00:12 (0-2)
3Gudbrandstuen,Eirik Eldar IL 15:04 + 02:38 (3-2)
4Søreng,Sander Gravelsæter Fana IL 16:43 + 04:17 (5-3)
5Skår,Trym Gauteplass Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:34 + 05:08 (5-4)
6Mo,Magnar Sebastien Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl 17:52 + 05:26 (1-1)
Resultatliste J14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tveite,Marte Eldar IL 14:51 + 00:00 (4-3)
2Tveite,Kristin Knapstad Eldar IL 15:36 + 00:45 (2-3)
3Anthun,Maya Helle Eldar IL 15:45 + 00:54 (2-1)
4Sleen,Isabell Anthun Eldar IL 15:46 + 00:55 (4-2)
Resultatliste G15 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugse Rød,Kristoffer Hålandsdal IL 15:35 + 00:00 (1-1)
2Græe,Johannes Skjerveggen Voss Skiskytterlag 16:42 + 01:07 (3-1)
3Lyngsgård,Loke Voss Skiskytterlag 18:55 + 03:20 (5-2)
4Hatletveit,Kyrre Hjelm Hålandsdal IL 21:17 + 05:42 (1-4)
Resultatliste J15 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Guro Hålandsdal IL 14:12 + 00:00 (0-2)
2Gjøen,Solveig Eikeland Hålandsdal IL 17:04 + 02:52 (0-2)
Resultatliste K19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tufteland,Eirin Kvam Langrenn- og Skiskyttarkl / Team Glalaks 28:08 + 00:00 (1-4)
Resultatliste M18 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Femsteinevik,Otto Hålandsdal IL / Team Glalaks 26:35 + 00:00 (2-3)

23.03.19 15:03:18 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kvam Langrenn og Skiskyttarklubb